Як варити заморожене м'ясо.

Незалежно від виду м'яса, яке ви використовуєте для варіння бульйону, дуже важливо, щоб воно було свіжим або охолодженим. Якісно приготований продукт смачний, навіть без добавок у вигляді різних овочів і спецій.
Вам знадобиться
  • - шматок м'яса;
  • - сіль;
  • - морква;
  • - оцет;
  • - лимонний сік;
  • - шумівка.
Інструкція
1
Перед тим як варити м'ясо, спочатку його потрібно розморозити. Дістаньте його з морозильної камери заздалегідь. Найкраще покладіть продукт в нижню секцію холодильника і відтає протягом 6-8 годин. Заморожене м'ясо потрібно піддавати розморожуванні якомога повільніше, так як при цьому в ньому краще зберігаються білки і екстрактивні смакові речовини.
2
Можна покласти заморожений продукт в ємність і відтавати його при кімнатній температурі до повного розморожування. Щоб втрачалося менше вологи на випаровування, покладіть шматок в поліетилен або в каструлю закриту кришкою на 2-3 години. Не можна відтавати м'ясо у воді, так як він стає не соковитим, а сухуватим. Чи не размораживайте продукт в мікрохвильовці, бо зовні м'якоть трохи обварюється і якість м'яса сильно погіршується.
3
Після того, як продукт остаточно розморозився, промийте його під холодною проточною водою, очистіть від плівок і сухожиль. Намагайтеся варити м'ясо одним або двома великими шматками. Якщо ви хочете зварити смачний, наваристий бульйон, тоді покладіть шматок в холодну воду. А щоб приготувати смачне м'ясо, потрібно класти його в киплячу воду. Бульйон стане не сильно концентрованим і м'ясо вийде соковитим.
4
Коли вода закипить, на її поверхні утворюється піна, її потрібно зняти за допомогою шумівки або ложки. Якщо цього не зробити, то через деякий час на дні каструлі з'являться пластівці і бульйон вийде сірим і каламутним. Посоліть воду в кінці варіння. Якщо посолити бульйон раніше, то це призведе до виділення м'ясного соку, погіршиться смак і знизиться поживність продукту. Варіть м'ясо на слабкому вогні при ледь помітному кипінні і при відкритій кришці.
5
Для того щоб м'ясо вийшло більш смачним, в кінці варіння бульйону покладіть очищену і порізану моркву. Можна додати столову ложку оцту і лимонного соку. Якщо ви готуєте яловичину, тоді варіть її 2-2,5 години, свинину 2-3 години, а баранину 1,5 години.