Як на клавіатурі налаштувати кнопки. fpc Як налаштувати на клавіатуру.

Від правильного налаштування клавіатури в чому залежить зручність роботи на комп'ютері. Налаштувати її найбільш оптимальним чином можна, скориставшись штатними можливостями операційної системи Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Врахуйте, що вміння швидко працювати на комп'ютері приходить не відразу. Чим досвідченіший користувач, тим швидше він здійснює введення з клавіатури. Відповідно, настройки клавіатури для новачка і для досвідченої людини будуть істотно відрізнятися.
2
Для комфортної роботи з клавіатурою необхідно правильно виставити швидкість повтору символів і затримку перед початком повтору. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Клавіатура». У вікні, на вкладці «Швидкість» встановіть потрібні значення швидкості повтору - для новачка ці параметри повинні бути менше, для досвідченого користувача - вище. Затримка перед початком повтору тим коротше, ніж більш досвідчений власник комп'ютера.
3
Зверніть увагу на те, який на вашому комп'ютері стоїть мову введення. Після завантаження операційної системи подивіться, який мова вказана на значку розкладки в треї - російська або англійська. Якщо - англійська, ви можете змінити його на російську. Для цього знову відкрийте панель управління і знайдіть пункт «Мови і регіональні стандарти». На вкладці «Мови» в розділі «Мови та служби текстового вводу» натисніть кнопку «Детальніше», відкриється вкладка «Параметри». Виберіть мову вводу за замовчуванням «Русский - Руська». Натисніть ОК.
4
Ви можете вибрати зручний для вас варіант перемикання розкладки клавіатури. Для цього в тій же вкладці «Параметри» натисніть кнопку «Параметри клавіатури», потім «Зміна поєднання клавіш». Виберіть потрібний вам варіант і збережіть зміни, натиснувши ОК.
5
Для зручної роботи на комп'ютері також необхідно налаштувати параметри миші. Відкрийте в панелі управління пункт «Миша», виберіть вкладку «Параметри покажчика» і налаштуйте швидкість переміщення курсору, перетягнувши повзунок. Користувачі зі слабким зором можуть додатково включити опцію «Відображати слід вказівника миші». Якщо ви працюєте на ноутбуці, то слід також налаштувати параметри тачпада. Зверніть увагу на те, що в розділі «Миша» настройки тачпада з'являться тільки в тому випадку, якщо встановлені необхідні драйвери.
6
При роботі на ноутбуці або за комп'ютером з ЖК-монітором не забудьте включити в панелі управління опцію ClearType, значно поліпшує якість відображення тексту. Знайдіть пункт «Налаштування ClearType», відзначте пташкою пункт «Включити ClearType». Потім запустіть майстер налаштування і виберіть найбільш підходящі вам варіанти відображення тексту.