Як давати уроки англійської.

Важко уявити собі освічену людину без хороших знань англійської мови. Якщо ви самі є викладачем і маєте бажання навчати інших, першим ділом слід скласти для учня правильну освітню програму.
Інструкція
1
Займайтеся кожен день. Якщо робите перерви, то вони повинні бути невеликими, по 2-3 дні. Якщо ви були змушені на тривалий термін перервати навчання, то коротким курсом краще повторити всю програму з самого початку.
2
Кращий час для ведення занять - до обіду. Тому плануйте зустріч з учнем в ранкові години, коли він зможе максимально повно засвоювати матеріал.
3
Спочатку більше часу приділяйте теорії. Потім закріплюйте знання на практиці як в розмовній мові, так і в письмовій. Використовуйте весь доступний інструментарій для навчання. Це можуть бути книги, інтернет, аудіозаписи та інше.
4
Обов'язково заведіть словник, в який ви кожен день разом з учнем будете вписувати незнайомі слова. У першому стовпчику буде англійський варіант слова, потім транскрипція, а в третьому стовпці - переклад. Щодня перевіряйте, як ваш учень засвоїв незнайомі слова і їх вимову.
5
На стіни повісьте ватмани з основними правилами англійської мови, щоб перший час учень міг їх використовувати як невелику підказку при побудові речень.
6
Після деякого часу спілкуйтеся зі своїм учнем лише англійською мовою. Це сприятиме ще більшому прогресу в навчанні, хоча спочатку буде дещо складно для нього.
7
На середньому етапі навчання переглядайте разом з учнем фільми англійською мовою. Він вже повинен навчитися розуміти загальний зміст побаченого.
8
В заключній частині курсу запропонуйте учневі зробити поїздку на батьківщину мови. Там можна повністю відточити навички вимови, вступаючи в безпосередні контакти з носіями мови. Це послужить найбільш міцною основою для закріплення всього напрацьованого з учнем матеріалу.
9
Учень і викладач повинні бути готовими до того, що весь процес навчання буде тривати як мінімум рік. А вдосконалюватися в англійській мові можна хоч все життя.