Як швидко навчитися математики. Як швидко вивчити вищу математику.

Математику не даремно називають царицею наук. Без неї немислимо сучасне виробництво, її методи широко застосовуються в наукових дослідженнях. Добре знання цієї науки є великим плюсом при вступі до вищих навчальних закладів. Для того щоб швидко і якісно освоїти її, необхідний правильний підхід до процесу навчання.
Вам знадобиться
  • - підручники з математики;
  • - зошит для конспектів;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Складіть розклад занять, на яких ви будете займатися вивченням математики. При цьому повинен враховуватися принцип систематичності і послідовності засвоєння матеріалу. Особливо жорстка самодисципліна вам буде потрібно в тому випадку, якщо ви будете вчитися самостійно, без репетитора або спеціальних курсів.
2
При вивченні математики найголовнішим правилом є розуміння матеріалу. Якщо ви механічно заучуєте формули, не розуміючи їх суті, ваші знання будуть дуже поверхневими. З іншого боку, розуміння суті досліджуваних закономірностей зробить для вас математику не тільки простий у вивченні, а й дуже цікавою дисципліною. Знаходьте практичні приклади, наочно ілюструють досліджувану тему.
3
Встановлюйте взаємозв'язок математики з іншими науками, наприклад - з фізикою. Саме фізика дає багато конкретних прикладів, що дозволяють зримо уявити суть досліджуваної закономірності. Наприклад, поняття функції може бути важко для засвоєння, але якщо ви зрозумієте, що це ні що інше, як залежність одного параметра від іншого і знайдете цьому конкретний приклад, все знайде граничну ясність.
4
Шукайте прості і зрозумілі підручники з математики, користуйтеся довідковими матеріалами. Одні й ті ж поняття автори книг пояснюють по-різному: одні - дуже просто і дохідливо, інші - громіздко і складно.
5
конспектують досліджуваний матеріал, це дозволяє максимально задіяти зорову пам'ять. Звикайте вести конспекти акуратно, з чітко переглядається структурою записів. Використовуйте авторучки різного кольору, підкреслення, різну ширину полів і т.д. Чим ретельніше ви будете працювати над конспектом, тим простіше вам буде запам'ятати досліджувану тему.
6
Не забувайте про систематичне виконання достатньої кількості різноманітних практичних завдань, що закріплюють знання теорії.
7
Скористайтеся спеціалізованими математичними сайтами, які сприяють швидшому засвоєнню матеріалу. Подивіться відеоуроки, присвячені цікавлять вас темам. Якщо вам потрібно швидко освіжити в пам'яті матеріал при підготовці до ЄДІ (єдиного державного іспиту) або ДПА (державної підсумкової атестації), зайдіть в математичні онлайн-школи, що працюють саме з цією метою.