Як вбудувати холодильник в меблі. меблі під встраеваемая холодильник.

Побутова техніка, що дозволить вам обставити кухню в єдиному бездоганному стилі. Чи не буде втраченого простору і некрасивих щілин між шафками і приладами, де так важко проводити прибирання. Існує частково і повністю вбудована техніка, вам залишається тільки вибрати відповідну вам модель.
Вам знадобиться
  • - вбудовується модель холодильника;
  • - шафа або тумба потрібного розміру.
Інструкція
1
Моделі вбудовуваних холодильників відрізняються різною системою навішування двері. Способом «пантограф» холодильник монтується в шафу, у якого на дверцятах немає шарнірів. Двері шафи і холодильника кріпляться один до одного, але обидві вони відкриваються на шарнірах побутового приладу і не рухаються відносно один одного.
2
Існує й інший спосіб вбудовування - навішування на полозах. В цьому випадку двері шафи, в який буде вмонтований холодильник, мають свої власні шарніри. Дверцята побутового приладу і шафи прикріплені один до одного не надто щільно, вони ковзають щодо один одного. Плюс такої системи в тому, що тяжкість дверей розподілена не тільки на шарніри холодильника, але і на шафку.
3
Вбудовувати можна холодильник будь-яких розмірів, тільки під кожну модель необхідний шафа або тумба потрібного розміру. Функції морозильника не залежать від розміру. Двері вбудованого холодильника можна відкривати в будь-яку сторону, як вам більше зручно.
4
Декоративні алюмінієві панелі відмінно прикрасять кухню і впишуться в будь-який інтер'єр. Вони присутні в частково вбудованої побутової техніки. Ви зможете підібрати набір, що складається з плити, холодильника, духовки і мікрохвильовки.
5
Вбудований морозильник може являти собою не тільки шафа, але і ящик. Продукти в такому холодильнику знаходяться на виду. У ящика великий внутрішній простір і два відділення. У верхньому знаходяться два кошики і зона для зберігання тендітних продуктів (яєць, наприклад) і пляшок. Нижнє відділення призначене для м'яса і риби, там також знаходиться тримач для пляшок, виготовлений з нержавіючої сталі. Ви можете вибрати потрібний вам температурний режим. Ящик-холодильник легко вмонтувати.
6
Зверніть увагу на модель морозильника. Повністю вбудований холодильник йде разом з модулем для вмонтування. Висота подібного холодильника не перевищує 180 сантиметрів. Якщо гарнітур має більш високий шафа, над морозильником з'явиться ніша для зберігання різних предметів. Існують окремо монтовані морозилка і холодильник, в цьому випадку їх можна встановити окремо один від одного.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7bMVY4YLNq4
Старий холодильник не завжди вдало вписується в новий дизайн кухні - не підходить колір або фактура. Придбання вбудованого холодильник а вирішує відразу кілька проблем практичного та естетичного властивості. Залишається тільки правильно встановити його на кухню.
Вам знадобиться
  • -Інструкція з монтажу і встановлення холодильника від виробника;
  • -вимірювально рулетка.
Інструкція
1
Виберіть холодильник . Орієнтуючись на власні уявлення про красу, не забувайте про його фактичні розмірах. Адже холодильник повинен як мінімум пройти в двері квартири і кухні. Виміряйте заздалегідь все прорізи щоб уникнути неохайного і порівняйте отримані цифри з даними про висоті і глибині вироби. Крім того, розміри агрегату безпосередньо позначаються на його функціональність та ергономічність.
2
Поцікавтеся у консультантів магазину про особливості Повновбудовувані і відкритого методів установки холодильник а. Зверніть увагу, що при повній «встройке» холодильник ховається за елементами меблів. Деякі моделі передбачають наявність електронної панелі, яка залишається в прямому доступі і передбачає управління різними функціями агрегату без відкривання дверей. Відкритий метод дозволяє управлятися з вбудованим холодильник ом так само, як з не вбудованим апаратом.
3
З'ясувавши потрібний розмір холодильник а, огляньте місце монтажу. Компресор і конденсатор сучасного холодильник а потребує постійної вентиляції. В іншому випадку через деякий час неправильної експлуатації агрегат просто перестане функціонувати.
4
Вибрати бажаний спосіб кріплення дверей. Уточніть, якщо є можливість переважити двері самого агрегату. Визначтеся, яким чином буде навішуватися фасад меблів. Якщо важлива економія місця, то відмінним вибором будуть ковзаючі двері, рух яких здійснюється по напрямних. Слідом за дверима фасаду тягнеться і двері холодильник а. Мінус цього способу - бруд і залишки жиру на напрямних, пил у важкодоступних місцях між дверима.
Корисна порада
Можна кріпити фасадні двері жорстко до холодильника практично без зазору між ними. Цей спосіб кріплення переважніше через відсутність бруду в міждверному просторі. Крім того, самі двері відкриваються на більш природний, широкий кут.