Як обмежити себе в солодкому.

Непомірне вживання солодощів призводить не тільки до зайвої ваги, але і тягне за собою інші проблеми зі здоров'ям. Обмежити себе можна цілком безболісно, якщо знайти альтернативну заміну і з'ясувати причину підвищеної тяги до солодкого.
Вам знадобиться
  • - полівітаміни;
  • - фрукти;
  • - сухофрукти;
  • - молочні продукти.
Інструкція
1
Обмежуйте себе поступово. Якщо ви звикли вживати велику кількість солодких продуктів, різка відмова від них може викликати депресію. Виключіть стреси, саме вони призводять до того, що руки самі тягнуться до вазі з цукерками або шоколадними батончиками. З'являється бажання з'їсти величезний шматок дуже солодкого і жирного торта. Якщо у вашому житті стреси відсутні, але при цьому ви болісно хочете солодкого, зверніться до психіатра і пройдіть медичне обстеження на наявність депресії. Приховане захворювання може протікати абсолютно непомітно і виражатися в певних пристрастях. Хтось безперервно їсть солодке, інші приймають непомірне кількість алкогольних напоїв.
2
Приймайте комплекс полівітамінів з великим вмістом хрому. Доведено, що нестача хрому може викликати патологічний потяг до солодощів. Хром міститься в капусті брокколі, сирі, яловичої печінки, винограді, в м'ясі курки, кролика, індички. Включіть ці продукти в свій раціон харчування.
3
Щоб стресові ситуації і нервове перенапруження не привели вас до непомірного вживання солодкого, введіть у свій раціон молочні продукти, що містять натуральний триптофан - амінокислоту, що сприяє зниженню тривоги, що володіє заспокійливим і снодійним дією.
4
Підвищена вироблення адреналіну сприяє тому, що вас постійно тягне на солодке. Адреналін виробляється під час екстремальних ситуацій. Щоб обмежити споживання солодощів, ведіть розмірений спосіб життя, не шукайте екстремальних пригод.
5
Замініть шкідливі солодкі продукти корисними. Вживайте замість цукру, шоколаду, тортів більше фруктів і сухофруктів. Натуральні речовини, що містяться в даних продуктах, нормалізують функцію шлунково-кишкового тракту, наситять організм вітамінами і мікроелементами. Поступово ви звикнете вживати натуральні продукти і без особливих зусиль зможете обмежити або виключити з раціону солодощі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4IRQlxRWsZ0
Зверніть увагу
Не забувайте основне правило, яке допоможе значно скоротити вживання солодкого. Не купуйте та не зберігайте в квартирі стратегічні запаси, щоб у вечірній час за переглядом телевізора у вас не було спокуси з'їсти кілограм цукерок або цілий тортик.