Як визначити несправність підшипника. Як визначити несправність підшипника пріора.

Несправність підшипника може призвести до серйозної поломки автомобіля або аварії. Саме тому важливо вчасно діагностувати несправність і замінити виробили свій ресурс деталь нової.
Інструкція
1
Щоб уникнути серйозних неприємностей, несправності автомобіля слід знаходити і усувати на ранніх стадіях. Найпростіший спосіб визначення несправності підшипника - на слух. Зіпсований підшипник видає характерний гул, виття, писк - конкретний звук залежить від типу підшипника, його розміру і від того, де саме він знаходиться.
2
Якщо при русі автомобіля чути гул, можливо, пошкоджений підшипник маточини колеса. Щоб перевірити це, вивісьте колесо на домкраті і покрутіть його - у разі несправності підшипника ви почуєте характерний гул або хрускіт.
3
Для передньопривідного автомобіля можливий такий варіант перевірки: зафіксуйте автомобіль ручним гальмом, вивісьте одне колесо домкратом. Заведіть двигун, включите четверту передачу. Розкрутіть двигун приблизно до 4 тисяч оборотів. Ваш помічник у цей час повинен слухати виходить від обертового колеса звук. Якщо чути гул і скрегіт, підшипник треба міняти. Точно так само перевіряється друге колесо. Для безпеки підстрахує домкрат міцною підставкою під поріг.
4
Гудіти можуть підшипники водяного насоса і генератора. Щоб визначити поломку, достатньо відкрити капот і послухати, звідки доноситься гул. Для більш точного визначення місцезнаходження несправності необхідно попрацювати педаллю газу, так як звук деколи найкраще чути саме при зміні режиму роботи двигуна.
5
У тому випадку, якщо гул або завивання лунає при натисканні на педаль зчеплення, слід перевірити вижимний підшипник вузла зчеплення. Несправність також може знаходитися в коробці передач.
6
Якщо ви чуєте доноситься з-під капота писк або свист, можливо, доведеться міняти підшипники генератора. Слід зазначити, що схожий звук може видаватися при поганому натягу ременя генератора або його сильному зносі.
7
Коли гул чути при їзді накатом, слід перевірити підвісний підшипник карданного валу. Остаточну діагностику найкраще проводити, загнавши автомобіль на естакаду і перевіривши підшипник на наявність люфту.