Як зупинити кров з губи. зупинити кроаотеченіе гемороф.

З розбитої або порізаної губи кров може йти потоком. Якщо рана невелика, можна обійтися власними силами. При великих порізах необхідно надати першу допомогу, спрямувавши зусилля на зупинку кровотечі, і звернутися до лікаря.
Вам знадобиться
  • - стерильний бинт або марля;
  • - перекис водню;
  • - лід або заморожені продукти;
  • - чистий целофановий пакет.
Інструкція
1
За невеликої ранці і хорошою згортання крові кровотеча зупиниться самостійно протягом декількох хвилин. Прикладіть до ушкодженого місця стерильний марлевий тампон, притисніть, потримайте протягом 10 хвилин.
2
Якщо рана забруднена, що найчастіше трапляється при падінні на брудний асфальт, наприклад, з велосипеда, промийте її трехпроцентной перекисом водню. Стерильну марлю або бинт потримайте кілька хвилин, притиснувши до ранки - це допоможе швидко зупинити кров.
3
Холод також допомагає максимально швидко зупинити кровотечу. Прикладіть до ранки пакет з льодом або заморожені продукти, упаковані в чистий целофановий пакет. Якщо під рукою немає ні того ні іншого, змочіть бинт дуже холодною водою, прикладіть до розбитої або порізаної губі. У зимовий час помістіть сніг в целофановий пакет і прикладіть до ушкодженого місця. Холод допомагає в короткий проміжок часу звузити кровоносні судини і швидко зупинити кровотечу.
4
Нерідко ушкодження губи настільки значне, що кров зупинити своїми силами ніяк не вдається. Якщо протягом 10 хвилин ви не змогли впоратися з кровотечею, в цьому випадку негайно доставте постраждалого до відділення травматології або викличте швидку медичну допомогу. В умовах травмпункту лікар-травматолог зашиє рану, що допоможе зупинити кровотечу.
5
Після травми завжди присутній набряк. Зняти його можна за допомогою спеціальних засобів, призначених лікарем. Якщо ви зупинили кровотечу самостійно і не зверталися до травмпункту, при наявності набряку використовуйте гель «Метрогіл Дента». Він допоможе не тільки впоратися з набряком в короткі терміни, але і сприятиме швидкому загоєнню. Придбати препарат ви зможете в будь-якій аптеці. Продається він без рецепта лікаря.