Як зупинити кров з вуха.

Кровотеча з вуха може початися в результаті сильного удару, падіння, після вилучення сірчаної пробки або стороннього предмета з причини розриву барабанної перетинки, що луснули судин. Після серйозних травм з вуха може витікати кров, змішана з ликвором. Потерпілому необхідно надати першу медичну допомогу і доставити у відділення травматології.
Вам знадобиться
  • - стерильний бинт або марлева пов'язка;
  • - перекис водню;
  • - борний спирт.
Інструкція
1
Якщо з вушної раковини витікає кров або змішана з ликвором жовтувата, водяниста з домішкою крові рідину, посадіть потерпілого, щоб голова була піднята, нахил голови повинен бути в сторону пошкодження, щоб кров могла вільно витікати.
2
Накладіть на вухо стерильний бинт або марлеву пов'язку. Вушної прохід закупорювати можна. Якщо ви не можете негайно викликати невідкладну допомогу або доставити потерпілого до відділення травматології, натисніть на артерію, що знаходиться вище пошкодженого місця. Не намагайтеся самостійно витягти сторонні предмети, це посилить кровотеча.
3
Поверх стерильною пов'язки накладіть посудину з льодом або грілку, наповнену дуже холодною водою. Це допоможе зупинити кровотечу. При хорошій згортання кров зупиниться самостійно протягом 5-12 хвилин.
4
Незалежно від того, зупинилася кровотеча чи ні, при першій же можливості зверніться до лікаря. Якщо з кров'ю витікає жовтувата, сірувата або водяниста рідина, це вимагає екстреного медичного втручання, так як стан загрожує життю хворого. Тому перша допомога полягає в накладанні стерильної пов'язки і негайної транспортування у відділення травматології.
5
Не намагайтеся закапати у вухо перекис водню або борний спирт. Якщо ви точно впевнені, що кровотеча з вуха почалося після видалення сірчаної пробки, це може свідчити про те, що пошкоджені поверхневі судини, що трапляється досить-таки часто. При видаленні пробки отоларинголог зобов'язаний вам дати рекомендацію про способи зупинити кров або зняти запалення, якщо медичні маніпуляції призведуть до ускладнень.
6
Промийте вушної прохід трехпроцентной перекисом водню, закапайте борний спирт, запишіться на повторний прийом до лікаря, щоб вам призначили лікування, яке допоможе запобігти запалення і повторне кровотеча.
Зверніть увагу
Кров з вуха. Причини її виникнення: пошкодження вушного покриву раковини, слухового проходу. Як би там не було, але звертатися до лікаря потрібно. Бо лише доктор може сказати, чому йде кров з вуха і що спровокували її появу. Практично всі захворювання, пов'язані з вухом і появою кровотечі, виліковні. Але краще вони піддаються лікуванню на початкових стадіях.
Корисна порада
Іде кров з вух. Помітили кровотеча з вух? Вухо здорової людини влаштовано таким чином, що практично не вимагає спеціальний чистки. Все що можна порекомендувати в плані догляду за вухами, це промивання вушної раковини теплою водою з дитячим милом. При цьому, з боку вуха, відзначається сильна болючість, з витіканням з вуха великої кількості гною з домішкою крові, по ранку, замість гною з вуха може витікати значну кількість крові.