Як відремонтувати пластикові двері. погано закривається ручка пластикової двері.

Пластикові двері зручні і досить довговічні, тому користуються заслуженою популярністю. Проте, часом і вони потребують ремонту. Найпростіше звернутися в сервісну майстерню, але в багатьох випадках усунути проблеми, що виникають з такими дверима, можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка під хрест;
  • - шестигранний ключ.
Інструкція
1
Несправності пластикових дверей можна розділити на два типи. У першому випадку мова йде про поломки, пов'язаних з природним зносом і старінням елементів дверей. У другому випадку проблеми виникають через механічних пошкоджень, викликаних її неправильною експлуатацією. Слід знати, що, не володіючи професійними навичками в даному виді робіт, самостійно стоїть усувати лише найбільш прості несправності.
2
Однією з характерних поломок є несправність дверної ручки. Якщо вона просто тріснула, заміна не представляє складності. Поверніть на 90 градусів декоративну пластину в її підставі, під нею ви побачите два шурупа. Відкрутіть їх, витягніть ручку і замініть новою.
3
Іноді трапляється, що при відкритій двері ручка випадково виявляється поверненою. Після цього її не вдається повернути в початкове положення, двері не зачиняються. Причиною даної проблеми є нештатна робота блокіратора, який перешкоджає повороту ручки в неправильне положення. Повернути двері в робочий стан дуже просто: знайдіть на її торці нижче ручки невеликий металевий язичок, який виступає під деяким кутом. Натисніть на нього пальцем і поверніть ручку в потрібне положення.
4
Якщо проблема повторюється, причиною може бути температурна деформація вікна, в результаті якої язичок не стосується відповідної частини механізму, проскакуючи повз нього. Усунути несправність просто: знайшовши відповідну пластину, відкрутіть її і підкладіть під неї якусь прокладку товщиною два-три міліметри. Знову закрутіть шурупи і перевірте роботу механізму.
5
Іноді ручка починає повертатися насилу, для відкриття дверей доводиться докладати великих зусиль. Однією з причин цього може бути висихання мастила. Придбайте в автомагазині мастильний матеріал WD-40, надіньте на балончик трубочку і обробіть всі рухомі елементи механізму двері. Якщо після цього несправність не зникла, її причиною може бути провисання дверей. Для усунення проблеми зніміть декоративні заглушки дверних петель і спробуйте відрегулювати положення дверей, використовуючи торцевій шестигранний ключ. Вставте його в нижню петлю і поверніть за годинниковою стрілкою, це допоможе підняти дверне полотно.
6
У зимовий час ви можете відчути, що від закритого вікна відчутно дме, це пов'язано з нещільним приляганням ущільнювача. Виправити ситуацію неважко - знайдіть на рамі рухливі елементи з отвором під шестигранний ключ. Вставивши в нього шестигранник, трохи поверніть його в ту чи іншу сторону і оцініть результат. Якщо рухливий елемент виконаний у вигляді ролика, знайдіть на ньому ризику. Чим ближче ризику до ущільнювача, тим сильніше притиснення, і навпаки. В літній час притиснення слід послабляти, в зимовий - посилювати.
Ремонт - справа серйозна і ставитися до нього потрібно теж серйозно. Наприклад, якщо фахівець або сам господар квартири неякісно встановити двері, тоді вона може і перекошуватися, і скрипіти, і заїдати, і навіть всі разом. У цій ситуації можна вчинити так: змінити двері (можливо, самі двері винна), встановити двері заново або встановити нові двері замість двері старої. Вибір ваш, але якщо ви віддали перевагу відремонтувати двері, прислухайтеся до наших рекомендацій.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, коли двері починає заїдати - перевірити петлі на предмет розпущених шурупів. Якщо шурупи зовсім погано тримаються в гніздах, викрутити їх і забийте в отвори змащені клеєм ПВА чопики. Укрутите шурупи трохи більшої довжини, ніж попередні. Ці роботи займуть у вас не більше 10-15 хвилин.
2
Якщо двері заїдає вгорі косяка, відкрутіть верхній навіс, стамескою акуратно обстругати трохи коробку. Тим самим ви поглибте верхній навіс. Під нижній же навіс можна підкласти картонку. Якщо двері буде заїдати внизу, потрібно буде виконати те ж саме, тільки навпаки. Двері повинні почати закриватися нормально. Все ж, ці дії можуть не набути ефекту. Тоді візуально визначте місце на двері , яке зачіпає коробку, після чого подстругайте його рубанком.
3
Буває таке, що язичок замка змішається вгору і починає зачіпати планку. Тоді планку просто потрібно перекрутити. Якщо зсув буде значним, буде потрібно обробка дотичних частин напилком.
4
Зі скрипом боротися зовсім нескладно. Необхідно лише трохи підняти двері, підкласти під неї що-небудь міцне і капнути в навіс дві-три краплі машинного масла зі шприца або маслянки. Замість масла можна підкласти в навіс розкришений графіт. Для цих цілей відмінно підійде м'який простий олівець, а саме - його стрижень.
5
Двері іноді може сама собою закриватися або відкриватися. Це значить, що навіси неправильно закріплені. У разі якщо двері постійно відкривається, підкладіть потрібної товщини прокладку під верхній навіс. Якщо ж двері закривається, слід підкласти прокладку під нижній навіс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r98itd2pFAA