Як очистити фільтр.

Вода, яка тече з кранів у квартирах, не відповідає стандартам питної води. Вживати її без додаткового очищення стає просто небезпечно. Один із способів такої обробки - установка фільтра. Водоочисної фільтр видалить тверді домішки та шкідливі хімічні сполуки. В магазинах можна підібрати дану продукцію для будь-якого виду забруднень і на будь-який гаманець. Але у більшості моделей фільтрів однаковий спосіб очищення: зміна картриджа.
Вам знадобиться
  • Спеціальний ключ для фільтра, змінний картридж.
Інструкція
1
Для того щоб поміняти картридж, першим ділом закрийте водопровідний кран, вода не повинна надходити на нього під час роботи. Якщо хочете уникнути випадковостей, найкраще повністю перекрити воду в квартирі. Разом з фільтром продається спеціальний ключ для його ремонту та монтажу. Цим ключем розкрутіть корпус приладу і зніміть нижню панель.
2
Витягніть використаний картридж. Перевірте, в якому стані знаходяться гумки ущільнювачів на внутрішній частині фільтра. Вони ставляться на всі сучасні прилади, за винятком приладів механічної обробки. В робочому стані прокладки м'які і еластичні. Такі досить витягнути, промити і висушити. Якщо гумки стали твердими і ламкими, значить вони потребують заміни. З несправними прокладками закрутити нижню панель щільно у вас не вийде, і неочищена вода всередині фільтра буде змішуватися з очищеною.
3
Колбу гарненько промийте та висушіть. Вставте новий картридж замість того, який засмітився. Поверніть на місце гумки-ущільнювачі. Поставте назад нижню панель, зберіть все як було. Пам'ятайте, що закручувати деталі фільтра необхідно обережно.
4
Точно таким же способом поміняйте та інші картриджі приладу. Коли все зроблено, починайте потихеньку відкривати кран. Перевірте, чи не протікає вода між оболонкою і підставою апарату. Наявність протікання означає, що гумки ущільнювачів прийшли в непридатність, або ви закрутили колбу недостатньо щільно. Виправте це і знову увімкніть воду.
Корисна порада
В тому випадку, якщо ви користуєтеся фільтром зворотного осмосу, то через промиту колбу з новим картриджем пропустіть спершу чисту воду. Це необхідно зробити для того, щоб видавити повітряні бульбашки, які можуть нашкодити мембрані. У звичайних фільтрів такої проблеми немає.