Як намалювати лайку. малюнки людини простим олівцем.

Якщо ви вирішили намалювати портрет собаки, виберіть тварина з виразною мордою і красивою шерстю - наприклад, лайку. Ці тварини, звиклі жити і полювати в суворих умовах, виглядають дуже ефектно і стануть прекрасними моделями як для досвідчених, так і для початківців художників.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - планшет або мольберт;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - паперова серветка .
Інструкція
1
Спробуйте працювати олівцем. Гострий грифель відмінно передасть структуру густий і пухнастою вовни лайки. Ви можете намалювати силует що стоїть або сидить собаки. Але дуже гарно виглядатиме і зображення собачої морди, вишукано-подовженою і злегка нагадує вовчу.
2
Прикріпіть аркуш паперу на планшет або мольберт - так вам буде зручніше працювати. У центрі аркуша намітьте контури майбутнього малюнка. Зобразіть подовжений вертикальний овал. У верхній частині намалюйте два симетричних трикутника. У вас вийти «заготовка» для промальовування голови, вух і шиї.
3
Усередині овалу проведіть дві горизонтальні лінії. Одна позначить розташування очей, інша - початок мочки носа. Розділіть овал вертикаллю навпіл. Ця вісь необхідна для симетричності малюнка. Від контуру голови проведіть дві лінії, що лежать трохи під кутом і позначають плечі собаки.
4
По обидві сторони від вертикальної осі намітьте невеликі очі з куточками, піднятими до скронь. Позначте крупну мочку носа. Тонкими штрихами олівця покладіть тінь навколо мочки і проведіть темну смугу, що йде від лоба до очей.
5
Під мочкою носа позначте пащу лайки. Заштрихуйте верхню частину морди, не зачіпаючи щоки і вуха. Розітріть олівцеві лінії куточком паперової серветки. Щоки, шию і плечі покрийте більш тонким шаром грифеля і теж розітріть їх.
6
Виділіть тінню внутрішню частину вух. На лобі позначте дугообразную тонку смугу, яка сягнула куточків очей. Візьміть ластик і гострим куточком проведіть пряму лінію вздовж спинки носа.
7
Обведіть очі і мочку носа жирної олівцевої лінією. Зафарбуйте їх темним тоном, поставте в очах невеликі світлі відблиски. У нижній частині морди намітьте точки і проведіть лінії, що позначають вібриси.
8
Займіться опрацюванням структури вовни. Тонким грифелем кладіть дрібні паралельні штрихи. Пройдіться олівцем по всьому силуету, не забувши вуха. Продублюйте штрихами всі нанесені на морду темні лінії. Усередині вух покладіть довші штрихи, що імітують довгу, злегка хвилясту шерсть.