Як перевозити кошеня.

Кішки відносяться до тих тварин, які не люблять подорожувати. Вони звикають до будинку, знайомого місця і всім оточуючим їх предметів. Однак іноді буває необхідно перевезти кошеня в інше місце, наприклад, до нових господарів або на дачу. Зміна місця проживання позначається на психіці тварини не кращим чином. Тому призвести перевезення необхідно гранично обережно.
Вам знадобиться
  • - кошеня
  • - переноска
  • - вода
  • - котячий корм
Інструкція
1
Першим ділом придбайте спеціальну переноску для котів. Це краще зробити заздалегідь. Якщо переноска була куплена попередньо, надайте кошеняті можливість освоїти його нове місце: нехай він його обнюхає, навіть зробить своїм новим місцем для сну. Ні в якому разі не заважайте своєму вихованцеві, пускай він освоюється.
2
Не годуйте кошеня перед самою поїздкою, так як через це під час перевезення йому може стати недобре. Акуратно візьміть свого домашнього улюбленця на руки, погладьте, приголубте, і, м'яко і ніжно розмовляючи з твариною, помістіть його в переноску. Пам'ятайте про те, що кошеня обов'язково повинен відчувати присутність свого господаря, в іншому випадку у тварини може початися паніка, тому намагайтеся приділяти йому більше уваги під час перевезення: розмовляйте з ним, при можливості заглядайте в переноску, одним словом, як можна частіше всіляко нагадуйте улюбленцю про свою присутність.
3
Якщо у вас вже був досвід невдалих випадків подорожі з твариною, зверніться до ветеринара. Він зробить кошеняті укол снодійного, в результаті чого той буде мирно спати протягом всієї дороги. Повірте, цей спосіб є набагато гуманнішим, ніж знущання над твариною, важко переносящим різні подорожі або катастрофічно хто боїться їзди в перенесенні.
4
Якщо можливий спосіб перевезення кошеня на руках, скористайтеся ним. Тварина так почуватиметься набагато спокійніше і комфортніше.
5
По завершенні поїздки дайте своєму вихованцеві водички, а через годину обов'язково погодуйте. Ні в якому разі не забувайте стежити за кошеням, адже для нього будь-яка поїздка є надзвичайно тяжким стресом. Слідкуйте за тим, щоб тварина в незнайомому місці не загубилося, найкраще взагалі не випускайте його деякий час гуляти. Після того як відбудеться повна адаптація до зміни місця проживання, поведінка вашого кошеняти повністю нормалізується.
У житті трапляються ситуації, коли необхідне перевезення домашньої тварини. Іноді це пов'язано з переїздом на нове місце проживання, іноді - з тимчасовим візитом в гості. Загалом, причини можуть бути різними. Різні коти по-різному переносять переїзди, особливо в поїздах. Щоб ваш чотириногий друг максимально комфортно почував себе в дорозі, а у вас було менше проблем з ним, необхідно правильно підготуватися до перевезення кота на поїзді. Як же це зробити?
Інструкція
1
Спочатку оформите ветеринарну довідку для перевезення тварини. Це документ, що підтверджує відсутність захворювань у вашого вихованця. Для цього прийдіть в ветеринарну клініку зі своїм котом, запишіться на прийом до лікаря, той повинен буде провести огляд, зробити відповідні щеплення, якщо такі не були зроблені раніше, занести дані про них в ветеринарний паспорт. Також лікар повинен провести обробку кота від екто- і ендопаразитів (бліх, глистів і т.д.). Увага: довідка повинна бути зроблена не раніше, ніж за 30 днів до поїздки!
2
Сплатіть провезення кота залізницею. Прийдіть на вокзал і зверніться в касу оплати багажу.
3
Підготуйте спеціальну переноску для кота. Якщо у вас немає такої перенесення, придбайте її в зоомагазині. Найкраще мати переноску з металевою дверцятами, вона міцніша, ніж з пластмасовою. Зшийте чохол із щільної тканини для клітини, якщо ви їдете взимку, інакше ваша тварина може замерзнути і застудитися. Постеліть на дно спеціальну підстилку або яку-небудь іншу м'яку теплу тряпочку. Це необхідно на випадок, якщо ваш кіт захоче в дорозі сходити в туалет.
4
Ні в якому разі не діставайте кота з перенесення під час шляху, навіть якщо ваш улюбленець буде нервувати, нявкати, дряпати клітку. Запам'ятайте, відкривши клітку, ви можете упустити кота, і після цього його буде дуже важко повернути на місце.
5
Візьміть з собою в дорогу улюблені ласощі вашого кота, кип'ячену воду, серветки.
6
Якщо ваш кіт сильно нервує в дорозі, дайте йому заспокійливих крапель, які можна придбати в будь-якій аптеці або ветеринарній клініці. Одне з найпоширеніших заспокійливих засобів - «Кот-Баюн». Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, можливі протипоказання.