Як перенести смс на комп'ютер. Як перекинути переписку.

Листування з допомогою sms-повідомлень достатньо популярна, тому на телефонах абонентів стільникового зв'язку деколи скупчується велика кількість прийнятих і відправлених послань. Іноді у користувача виникає бажання зберегти sms-листування на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - data-кабель;
  • - bluetooth;
  • - інфрачервоний порт.
Інструкція
1
Щоб скопіювати на комп'ютер sms-повідомлення, необхідно тим чи іншим чином підключити до нього стільниковий телефон. Для цього існує три основні способи: через data-кабель, за допомогою блютуз (bluetooth) і з використанням інфрачервоного порту.
2
Найпростіше скопіювати повідомлення, підключивши телефон до комп'ютера дата-кабелем. Він входить в комплект поставки багатьох телефонів, але його можна придбати і окремо. Перед покупкою знайдіть в інтернеті інформацію про те, який кабель необхідний для вашого апарату.
3
Підключіть телефон за допомогою кабелю до комп'ютера. Операційна система повинна побачити новий пристрій і повідомити про це. Як правило, після цього потрібно встановити спеціальну програму, що поставляється на компакт-диску разом із стільниковим телефоном і забезпечує всі функції роботи через комп'ютер. Наприклад, для телефонів Nokia це програма "PC Suite". Її можна завантажити з офіційного російськомовного сайту виробника.
4
Після установки програми відкрийте її, виберіть в меню пункт «Повідомлення». Зачекайте, поки оновляться дані, потім клікніть потрібну папку - «Вхідні» або «Вихідні». Позначте повідомлення, натисніть «Файл» - «Експорт», вкажіть місце збереження та тип файлу.
5
Якщо ви підключаєте телефон до комп'ютера через блютуз, необхідно лише забезпечити правильність з'єднання. Перевірте, що в телефоні включений режим роботи через bluetooth, сам пристрій вставте в USB-порт. Операційна система визначить адаптер, почнеться установка програмного забезпечення. Після її завершення відкриється вікно програми зв'язку, виберіть пункт пошуку пристроїв. Коли телефон буде виявлений, клікніть розділ сполучення пристроїв.
6
Коли встановиться з'єднання знайдіть опцію «Передача файлів», з її допомогою ви зможете скопіювати інформацію як з телефону на комп'ютер, так і навпаки. На блютуз рекомендується встановити пароль. Крім того, бажано відключати bluetooth на телефоні, коли ви не користуєтеся цією опцією.
7
Для передачі файлів з телефону на комп'ютер ви можете скористатися інфрачервоним портом, якщо, звичайно, він є на вашому телефоні. До комп'ютера необхідно підключити пристрій інфрачервоної зв'язку і встановити для нього програмне забезпечення. Після завершення процесу в треї комп'ютера з'явиться значок інфрачервоного адаптера.
8
Покладіть стільниковий телефон поруч з адаптером на відстані близько 30-50 см один від одного. Між пристроями не повинно знаходитися жодних предметів, інфрачервоні порти слід направити один на інший. Якщо все зроблено правильно, комп'ютер виявить телефон. Після установки з'єднання ви зможете скопіювати потрібні вам дані на комп'ютер.
Пам'ять більшості сім-карт обмежена всього тридцятьма повідомленнями . Як правило, телефони мають набагато більш значний обсяг внутрішньої пам'яті. У разі, якщо ваші повідомлення переповнені, але ви не хочете видаляти їх, ви можете зберегти їх на комп'ютері.
Інструкція
1
Збереження повідомлень на комп'ютері можливо в тому випадку, якщо ваш телефон синхронізований за допомогою дата-кабелю. Як правило, необхідні компоненти для цього процесу - дата-кабель, драйвера, а також програмне забезпечення, знаходяться в комплектації телефону . У разі якщо це не так, необхідно їх дістати. Дата-кабель ви можете купити в магазині стільникового техніки. Для того щоб підібрати потрібний, досить зіставити роз'єми на телефоні з роз'ємами на дата-кабелі. Наявність в комплекті диска з програмним забезпеченням бажано, але необов'язково. Ви можете знайти їх самостійно.
2
Вивчіть технічну документацію вашого телефону і знайдіть адресу офіційного сайту фірми-виробника. Зайдіть на нього і скачайте драйвера, а також програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Пам'ятайте про те, що програмне забезпечення може підходити для всього модельного ряду, в той час як драйвера повинні підходити саме для вашого телефону . Скачайте і встановіть дані компоненти, після чого підключіть телефон. Необхідне здійснення дій саме в цій послідовності, інакше пристрій, тобто ваш телефон, може бути не визначено вашої операційною системою.
3
Підключіть ваш телефон і запустіть програмне забезпечення для синхронізації. Переконайтеся що програма "бачить" телефон. Виділіть всі повідомлення, збережені в пам'яті телефону , після чого скопіюйте їх у файл на комп'ютері. Чи не відключайте телефон від комп'ютера до завершення операції, інакше дані можуть бути загублені. Відключайте телефон від комп'ютера тільки після появи повідомлення про завершення копіювання. Бажано не чекати поки повідомлення виявляться переповнені, а періодично оновлювати базу і зберігати її на комп'ютері. Це вбереже ваші особисті дані у разі крадіжки або втрати телефону .