Як переключити цифри на клавіатурі. перемикання клавіатури на ноутбуці цифрах розташовані на.

Друкувати цифри на кнопках, розташованих в один довгий ряд, часто не надто зручно. Для полегшення друку на повнорозмірних клавіатурах передбачений додатковий цифровий блок.
Інструкція
1
Повнорозмірна комп'ютерна клавіатура містить два блоки клавіш - основний і додатковий. Основний блок містить поздовжній ряд цифрових кнопок, алфавіт, клавішу пробілу, а також функціональні та керуючі клавіші, такі як Enter і чи Shift. Додатковий блок містить тільки цифри і символи. Кнопки розташовані, як у звичайному бухгалтерському калькуляторі. Це дозволяє швидко і без помилок набирати великі масиви чисел, а також проводити арифметичні операції над ними.
2
Для включення набору цифр на повнорозмірною клавіатурі необхідно натиснути клавішу NumLock, яка зазвичай знаходиться у верхньому лівому кутку цифрового блоку. У деяких клавіатурах ця кнопка може перебувати в іншому місці. При включеному режимі набору цифр загориться один з трьох світлодіодів на клавіатурі. При повторному натисканні кнопки відбувається зворотне перемикання, при цьому клавіші цифрового блоку будуть дублювати стрілки, а також клавіші End, Home і деякі інші.
3
У багатьох компактних ноутбуках додатковий цифровий блок на клавіатурі відсутня. Замість нього передбачена можливість зручного введення цифр з алфавітній клавіатури. Огляньте клавіатуру ноутбука. Виробники комп'ютерів наносять позначення цифр на кнопки основної клавіатури разом з літерами. Їх конфігурація в цілому повторює розташування цифр на NumPad'e. На буквеній клавіатурі це виглядає так: «ь» - 0; «О», «л», «д» - 1, 2, 3; «Г», «ш», «щ» - 4, 5, 6 відповідно. Цифри 7,8 і 9 незалежно від режиму введення зберігають своє єдине значення.
4
Переклад алфавітної клавіатури ноутбука в режим цифр відбувається так само, як і для пролноразмерной клавіатури - натисненням кнопки NumLock. Для того щоб короткочасно перевести клавіатуру в режим введення цифр, необхідно натиснути кнопку Fn і одночасно натискати необхідні кнопки на основній клавіатурі.