Як переписати програму на диск.

Сьогодні флеш USB-накопичувачі зайняли свою нішу, як універсальне мобільне засіб накопичення і зберігання інформації. Однак бувають випадки, коли вам потрібен повний обсяг флешки, і файли починають «кочувати» на жорсткий диск і назад. Між тим, зберігати потрібні програми можна на DVD або CD дисках, призначених для запису.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб запису, це використання стандартної програми для запису дисків Windows. Вставте болванку в дисковод і закрийте його. Відкриється вікно автозапуску, в ньому вам треба вибрати рядок «Записати файли на диск». Далі вкажіть, на який носій ви хочете їх записати: USB або CD/DVD. У рядку вище задайте ім'я диска. Натисніть далі.
2
Відкриється порожній вікно з прихованим файлом Desktop.ini. В це вікно вам треба скопіювати потрібні файли програмного забезпечення. Зробити це можна через буфер обміну або шляхом перетягування з вікна у вікно. У вікні з'явиться потрібний файл або директорія. Натисніть кнопку «Записати на компакт-диск" і дочекайтеся закінчення процесу пропалення.
3
Існує ряд програм, спеціалізованих під запис дисків. Наприклад, пакет Nero. Він платний, але з пробним періодом. Скачайте його з офіційного сайту розробника і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть додаток Nero Burning ROM. Відкриється вікно «Новий проект». У його вкладках налаштуйте потрібні параметри запису (швидкість запису, наявність мультисессии і пр.). Якщо в файлах, які підлягають записи, є ті, які ємністю більше 1 Гб, варто використовувати тип проекту UDF (для DVD-дисків). Натисніть «Новий».
4
Вікно буде розділене на дві половини. Зліва список файлів, що підлягають запису. Справа - знаходяться на носіях. Виберіть у правому вікні шлях потрібного файлу і перетягніть його в праве вікно. Подібним чином можна перетягувати з вікон директорій. Коли потрібні файли будуть готові до запису, натисніть копку «Запис», у новому вікні - «Прожиг». Чекайте, коли закінчиться запис.
5
Аналогічним способом проводиться запис на диск в інших подібних програмах. Назва опцій, функцій або кнопок може відрізнятися, залежно від інтерфейсу виробника програми, але принцип буде той же.
Зверніть увагу
Якщо програма вже встановлена в системі, вам не потрібно копіювати її файли. Найбільша вірогідність полягає в тому, що програма після цього працювати не буде. Переконайтеся, що ви переписуєте на диск файли встановлення ПЗ.