Як перефарбувати волосся, якщо ви були брюнеткою. Як можна перефарбувати волосся.

Психологами помічено, що кардинально поміняв колір волосся, життя повністю може змінитися. Перефарбуватися з брюнетки можна за один прийом, якщо колір натуральний і присутнє бажання надати йому інший відтінок. Якщо ж ви плануєте змінити темний колір повністю, доведеться робити це поступово за кілька прийомів.
Вам знадобиться
  • - смивка;
  • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Для зміни кольору волосся на 1-2 тони враховуйте, були вони пофарбовані раніше або темний колір - це ваш натуральний. Якщо ви плануєте перефарбуватися в світліший відтінок, змінивши колір на 1-2 тони, скористайтеся для раніше пофарбованих волосся спеціальної смивкой. Після чого ви зможете за один раз надати волоссю бажаний відтінок, але, купуючи фарбу, переконайтеся, що вона підходить для використання брюнетками.
2
Якщо ви плануєте кардинально змінити колір волосся і стати пекучої блондинкою, рудої або мати натуральний світло-русявий відтінок, вам доведеться попередньо освітлити волосся, дати їм час повністю відновитися і тільки після цього приступати до фарбування.
3
перефарбували з брюнетки в блондинку ви зможете з найменшою шкодою для волосся, якщо звернетеся в салон краси і попросіть майстра зробити вам мелірування пасом. Через 1 місяць проведіть повторне мелірування. Таким методом все волосся ви закрасите протягом трьох місяців. Такий спосіб завдає меншої шкоди, ніж одномоментне освітлювання всього волосся. До того ж у вас буде час звикнути до нового образу і остаточно переконатися, що ви дійсно бажаєте стати блондинкою.
4
Щоб ваше волосся стало рудим, вам також доведеться попередньо освітлити їх на кілька відтінків і тільки після цього приступати до фарбування в потрібний вам колір. Якщо ви спробуєте відразу перефарбуватися з брюнетки і стати рудою, ви тільки даремно втратите час. Темний колір можна пофарбувати тільки в ще більш темний або змінити на 1-2 тони, надавши йому інший відтінок.
5
Змінити колір волосся швидко можна, звернувшись в салон краси, де професійні майстри проведуть дбайливе фарбування, надавши вашому волоссю той колір, який ви побажаєте. Елюмінірування, шовкове фарбування - це елітні способи, що дозволяють без шкоди для здоров'я волосся отримати бажаний колір і сліпучий результат. Ваші локони будуть абсолютно здоровими і блискучими, але, на жаль, коштує це задоволення досить дорого.