Як покривати дерево лаком. Як відполірувати лак по дереву.

Лакове покриття - естетично і функціонально. Воно захищає дерево від вологи і перешкоджає розсихання і розтріскування. Правильно нанесений лак дуже довго тримається на поверхні і полегшує процедуру догляду. Бувають безбарвні види лаку або тоновані відтінки.
Інструкція
1
Перед тим як наносити лак, поверхня підготуйте. Відшліфуйте дрібною шкуркою, протріть і просушіть.
2
Потім нанесіть шар грунтовки. Існують спеціальні водні грунтовки як безбарвні, так і тоновані. Покриття ґрунтовкою дозволяє зменшити витрату лаку і робить поверхню більш рівною.
3
Після повного висихання грунтовки нанесіть шар лаку. Покриття потрібно виробляти на два або три шари. Кожен наступний шар наносите після повного висихання попереднього.
4
Глянцевий лак робить помітними всі нерівності на дерев'яній поверхні. Матовий лак - дозволяє їх приховати.
5
Водний лак підходить для нанесення на раніше забарвлену поверхню.
6
Лак наносите валиком або пензликом тонким шаром, щоб уникнути патьоків і розлучень. Також можна використовувати розпилювач.
7
Якщо ви хочете покрити лаком нове дерево Смолево порід, спочатку покрийте його морилкою на 2-3 шари, і тільки потім лаком .
8
Раніше забарвлену або лаковану поверхню, добре відшліфуйте шкіркою до повного видалення старого покриття. Потім промийте і просушіть. Покрийте 2-3 шарами грунтовки або морилки і приступайте до покриття лаком.
9
Для тонування поверхні можете використовувати тонированную просочення і потім безбарвний лак. Або можете використовувати тонований лак, в який додано 5% просочення. Просочування повинна бути на водній основі.
Дерев'яні вироби і меблі надовго збережуть свій зовнішній вигляд, якщо їх покрити лаком , який ще й захистить деревину від впливу вологи і зміни температури. Є кілька нюансів, які слід знати, перед тим як брати в руки лак і кисть.
Інструкція
1
Будь-яке дерев'яне виріб перед нанесенням лаку слід ретельно відшліфувати за допомогою дрібної наждачного паперу. Зробивши це, ви не тільки зробите дерево гладким, але і очистите його від можливих плям і забруднень. Важливо підібрати таку наждачний папір, яка не залишатиме подряпини на дереві.
2
Якщо вам потрібно надати виробу певний тон, можна зробити це за допомогою будь-якого доступного оттеночного засоби, наприклад, морилки. Такі засоби дозволяють зберегти текстуру деревини, змінивши її колір, а також виступають в якості грунту перед покриттям дерева лаком .
3
Якщо ви бажаєте залишити природний відтінок деревини, слід покрити виріб шаром безбарвного грунту, який вбереться в дерево і створить на його поверхні тонку плівку, яка не дозволить піднятися ворсу деревини при нанесенні лаку. Якщо ви не використовуєте грунтовку, будьте готові до того, що після висихання першого шару лаку, вам доведеться знову шліфувати його - інакше добитися ідеальної гладкої поверхні буде неможливо.
4
Після висихання грунту або оттеночного кошти можна покривати виріб лаком в 2 - 3 шари. Кількість шарів буде залежати від типу використовуваного лаку. Кожен шар слід витримувати до повного висихання, щоб покриття було гладким і рівним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wA-c7VrxV4U
Корисна порада
Для нанесення грунту і засобів відтінків використовуйте кисті, а для лаку краще підійдуть спеціальні валики.