Як по фото підібрати зачіску і колір.

При зміні іміджу буває складно зрозуміти, як на вас буде виглядати та чи інша зачіска. В цьому вам на допомогу зможуть прийти комп'ютерні програми, за допомогою яких ви зможете віртуально приміряти новий образ.
Інструкція
1
Виберіть програму для підбору зачіски. Її можна скачати з інтернету, а також скористатися їй онлайн на одному з сайтів, присвячених красі і моді. Ви можете звернутися безпосередньо в перукарню, там вам також зможуть підібрати зачіску по фотографії. Але в цьому випадку вам доведеться заплатити додаткові гроші за послугу, в яку буде включена ще й професійна консультація перукаря.
2
Знайдіть відповідну фотографію для підбору зачіски. На ній має бути ваше обличчя анфас і крупним планом. Також воно має бути добре освітлене. Якщо фотографія є тільки в паперовому варіанті, оцифрує її за допомогою сканера. Найкраще зберігати її у вигляді файлу JPEG і стиснути до максимального розміру в 1 Мб.
3
Завантажте фотографію в програму. Якщо це з якихось причина не виходить, виберіть з готових комп'ютерних моделей особа, максимально схоже на ваше. Після завантаження за допомогою курсору миші сумістите своє обличчя зі спеціальним овалом. Таким чином готові зачіски будуть масштабовані під розмір вашої фотографії.
4
Виберіть з представленого меню предпочитаемую довжину волосся - короткі, середні або довгі пасма. У кожній категорії буде представлено кілька десятків фасонів стрижок і укладок, які ви зможете поєднати зі своїм обличчям. Також можна вибрати колір волосся і окремо відтінок пасом, якщо ви захочете зробити мелірування.
5
Міняйте види зачісок доти, поки не знайдете найбільш підходящий вам. Збережіть фотографію з обраної вами моделлю. Готовий ескіз ви можете роздрукувати і взяти з собою при відвідуванні перукарні.
Зверніть увагу
Далеко не факт, що перукар зможе зробити з ваших волосся обрану стрижку або укладку. Занадто товсті або тонкі волосся, кучеряве пасма можуть змінити бажаний вами вид стрижки.