Як обійтися без водопроводу на дачі.

Відсутність водопроводу на дачі може сильно ускладнити проживання. Адже вода необхідна і для приготування їжі, для особистої гігієни, а головне - для поливу рослин. Є кілька способів добути воду.
Вам знадобиться
  • - ємності під воду;
  • - дріт;
  • - бур;
  • - відро;
  • - насос.
Інструкція
1
Подумайте про збір дощової води. Використовуйте її для поливу і технічних потреб. Для пиття і приготування їжі запасіться бутильованої або джерельною водою. Для збору дощової води поставте під водостоками даху великі ємності, наприклад, пластикові бочки. Для зручності всі ємності можна з'єднати в одну систему трубами. У нижній частині системи встановіть кран для зливу, який буде необхідний перед закриттям дачного сезону. Крім того, встановіть систему накопичення рідини, в яку буде набігати вода з бочок. Для забору води користуйтеся насосом.
2
Джерелом води може стати колодязь. Колодязь можна викопати самостійно. Якщо вам це не під силу, зверніться у фірму, яка пропонує даний вид послуг. Робітники не тільки викопають яму необхідної глибини, а й встановлять спеціальні кільця. Забір рідини можна проводити або відрами, або спеціальним насосом.
3
Добути воду без копання колодязя можна, пробуривши свердловину садовим буром. Для початку знайдіть підземне джерело води за допомогою рамки. Візьміть дві дроту, зігніть їх буквою Г. В обидві руки візьміть по одній такій заготівлі та пройдіть по ділянці. У місці, де дроту будуть перехрещуватися, є підземний джерело. Візьміть бур з діаметром шнека в 30 см і починайте в цьому місці бурити свердловину. Щоб уникнути поломки бура, кожні 15-20 см витягуйте шари грунту. Коли довжини рукоятки бура буде не вистачати, наростите її додатковими елементами. Продовжуйте роботу, поки не з'явиться сріблястий водоносний пісок. Встановіть обсадних труб. Користуйтеся свердловиною.
Зверніть увагу
У кожному разі, користуйтеся фільтром для води, якщо вживати її в їжу.
Корисна порада
Якщо ви вирішили копати колодязь, на дно його укладіть донний фільтр з щебеню і каменів із застосуванням геотекстилю. Це запобіжить надходження піску-пливуна і не дасть Запісоччя камені.