Як перестати боятися грози.

Гроза може являти собою страшне видовище. Якщо у вас раптові спалахи блискавок і гучні гуркіт грому викликають підсвідомий страх, не впадайте у відчай. Ви здатні впоратися з цим почуттям.
Інструкція
1
Спробуйте згадати подія зі свого життя, наслідком якого міг стати страх перед грозою. Можливо, ви залишилися на самоті вдома в грозу, коли були дитиною. Подумайте, чи не запав вам у душу будь-якої моторошний розповідь про грозу. Може бути, ви самі були спостерігачем того, як блискавка влучила, наприклад, в дерево. Також причина може бути в перегляді телевізійної передачі про грозу. Якщо ви зрозумієте, з чого почався ваш страх, вам буде легше перемогти його.
2
Перейдіть на виконання якихось дій під час грози. Займіться домашніми справами, виразно почитайте вголос, зробіть кілька фізичних вправ, приготуйте блюдо, яке любите. Вашу увагу буде кілька відвернута від бурхливого явища природи, і вам легше буде взяти себе в руки.
3
Займіться дихальною гімнастикою. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Далі закрийте праву ніздрю вказівним пальцем однойменної руки і вдихніть через ліву. Після цього вам потрібно одночасно відкрити праву і закрити ліву ніздрю безіменним пальцем і мізинцем. Видихніть і вдихніть, а потім знову закрийте праву сторону носа. Протягом чверті години зосередьтеся на диханні, поступово додаючи до вправи недовгочасні затримки дихання на вдиху і видиху.
4
Розслабтеся. Прийміть заспокійливу ванну з декількома краплями ефірних масел, запаліть ароматичні свічки, заваріть зелений або квітковий чай. Утримайтеся від вживання напоїв, що збуджують нервову систему - алкоголю, кави і енергетичних коктейлів. Одягатиметеся в зручний одяг і затишно укутайтеся в плед.
5
Вивчіть явища, які відбуваються під час грози, докладніше. Знайдіть всіляку інформацію в інтернеті, подивіться наукові фільми на цю тему. Обов'язково приділіть увагу тому, як житлові будівлі захищають від грози. Переконаність, що ваш будинок знаходиться в безпеці завдяки громовідводу, може заспокоїти вас.