Як підключити блок живлення до комп'ютера.

В складної операції по збірці комп'ютера, як може здатися деяким користувачам, насправді, важко засвоюваних речей абсолютно немає. Комп'ютер створювався людиною і призначений тільки для людини. Більш тісне знайомство з усіма складовими дозволить збільшити рівень досвіду в збірці.
Вам знадобиться
  • Системний блок, блок живлення, викрутка «+»
Інструкція
1
Блок харчування забезпечує всі пристрої електроживленням. Він кріпиться всередині системного блоку. Для того щоб встановити блок харчування, необхідно знеструмити комп'ютер (відключити харчування). Візьміть викрутку «+». Поверніть до себе системний блок тильною стороною (задня частина).
2
Використовуючи викрутку, постарайтеся акуратно викрутити всі гвинти, які тримають бічні кришки системного блоку. Після того, як будуть всі кріплення вивінчени, зніміть бічні кришки системного блоку.
3
Якщо поставити перед собою системний блок бічний стороною, то блок харчування буде кріпитися в верхньому лівому куті на чотири гвинта-саморіза. Візьміть однією рукою блок харчування, іншою рукою викрутку. Закріпіть блок харчування і вкрутити саморізи.
4
Блок харчування закріплений, залишається підвести всі кабелі. На корпусі блоку харчування можна помітити вихід кабелю, що складається з великої кількості проводів. Від блоку харчування до материнської плати йде основний провід. Підключіть його до материнської плати. Роз'єм великого розміру, тому заплутатися просто неможливо, а також не так вставити (в корпусі штекерів є пази).
5
Інші проводи приєднуються до абсолютно інших пристроїв, таким, як CD/DVD-привід, жорсткий диск і т.д. Після виконання цієї операції, зберіть корпус системного блоку, встановивши на місце бічні кришки.