Як прикрасити балкон до літа.

Щоб відчути запах Середземного моря, змішаний з ароматом магнолій, зовсім не обов'язково вирушати в Чорногорію або Італію. Достатньо вийти на декорований відповідним чином балкон, сісти в зручне крісло, взяти в руки чашку кави або келих вина і закрити очі.
Інструкція
1
Почніть декорування балкона з виносу накопичився мотлоху і очищення поверхонь. Якщо є необхідність, проведіть фарбувальні та ремонтні роботи.
2
Оберіть стиль, в якому хочете оформити балкон. Ви можете створити традиційний середземноморський куточок з горщиками та імітацією дерев'яних віконниць, віддати перевагу етнічних мотивів, наприклад, яскравому африканському або стриманому японському, або привнести в інтер'єр риси стилю кантрі, лофт або поп-арт. Роблячи вибір, відштовхуйтеся від площі балкона, його обробки та наявності конструкцій, що захищають від дощу.
3
Декоруйте стіни. Якщо балкон засклений, ви можете використовувати будь-які матеріали, але найдоречніше буде виглядати фарба або імітація каменю. На фарбі можна за допомогою трафаретів створити нескладні повторювані малюнки, наприклад, квітковий мотив або грецький орнамент. Незвично буде виглядати декор стін під леопарда або зебру, але в цьому випадку необхідно всі предмети підбирати в одному стилі. Якщо межі балкона оформлені залізної огорожею, і скління ні, краще стіни залишити в первісному вигляді, оскільки ваша квартира буде вибиватися із загального вигляду будинку.
4
Постеліть на підлогу килимок, щоб можна було заходити на балкон з квартири в тапочках або босоніж. Якщо конструкція балкона не передбачає захист від дощу і вітру, краще утриматися від стаціонарного покриття на підлогу, його можна буде виносити в сонячні дні. Якщо ви оформляєте балкон в стилі кантрі або етно, можна постелити на підлогу шкуру або імітацію.
5
Прикрасьте балкон квітами. Ви можете помістити їх як за конструктивними елементами, наприклад, в ящиках, так і всередині, наприклад, в діжках на підлозі. Також можна вертикально натягнути нитки по бічних сторонах балкона висадити плющ, він створить захист від сонця і цікавих сусідів вже до середини літа.
6
Доповніть інтер'єр елементами, що дозволяють сховатися від сонця і комах. Ви можете повісити штори, легкі фіранки або москітні сітки. Щоб останні не виглядали нудно, розпишіть їх спеціальними фарбами по тканині. Намагайтеся не заповнювати простір між переплетеннями сітки. Малюнок можна зробити як в одній частині, так і по всій поверхні.
7
Підберіть меблі для балкона. Звичайно, велике бажання винести туди що-небудь старе, але уявіть, як вам буде комфортно і приємно спостерігати захід за чашкою кави в спеціально придбаному кріслі. Якщо ж нові меблі не входить у ваші плани, перш ніж винести на балкон стару, декорують її.