Як привітати з Днем медпрацівника.

День медичного працівника відзначається в третю неділю червня. В цей день прийнято вітати не тільки лікарів-спеціалістів, а й медсестер, акушерів, фельдшерів, лаборантів, санітарів і дезінфекторів - усіх, хто так чи інакше пов'язаний з діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб.
Інструкція
1
Скористайтеся старим перевіреним способом. Оформіть стінгазету з привітаннями. Крім добрих побажань всьому колективу поліклініки або лікарні можна написати персональні поздоровлення. Для цього виріжте з журналів фігури людей, приклейте до них фотографії голів персоналу і додайте кумедні написи. В даному випадку будуть доречні різні жарти і анекдоти про докторів і медичний персонал.
2
Влаштуйте жартівливі змагання для медичних працівників. Конкурси можуть включати в себе як змагання на швидкість, наприклад, поставити 10 уколів великим лялькам, так і ігри по типу «Міста», але з назвами хвороб. Всіх медичних працівників можна розділити на дві групи і провести змагання між ними. Після закінчення конкурсів потрібно сказати вітальні слова і вручити подарунки.
3
Влаштуйте театральну постановку, в героях якій кожен із співробітників медичної установи зможе впізнати себе. В якості сценарію ви можете використовувати який-небудь епізод з серіалів про лікарів, наприклад, «Швидка допомога», «Доктор Хаус» або «Клініка». Тим більше в них багато яскравих і вельми життєвих персонажів. Головне, дотримуйте почуття міри, придумуючи жарти, і намагайтеся нікого не образити.
4
Оскільки день медичного працівника відзначається влітку, влаштуйте святкування на природі. Ви можете відправитися в невелику подорож на теплоході по річці або вибратися за місто. Залежно від обраної програми розваг, медичних працівників може вийти поздоровляти лісове чудисько або водяний. Зрозуміло, досвідчений персонал повинен вилікувати казкового персонажа або хоча б поставити діагноз перш, ніж поздоровлення будуть вимовлені.
День медичного працівника, встановлений ще в радянський час, наголошується в Росії та деяких країнах колишнього СРСР досі. Святкують його в третю неділю червня. Професійний свято не передбачає пишного сімейного торжества, однак отримати привітання в цей день буває приємно, особливо людині, яка любить свою роботу. Привітайте свою маму - лікаря, медсестру або санітарку, адже її праця необхідна кожному.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - листівка;
  • - продукти та предмети сервірування святкового столу;
  • - приладдя для відпочинку на природі.
Інструкція
1
Обов'язково подзвоніть мамі в цей день, навіть якщо ви живете в іншому місті. Якщо вона негайно не відповість, Заспокойтесь і не ображайтеся, адже медичний працівник може перебувати на чергуванні навіть у своє професійне свято. Передзвоніть пізніше. Нічого страшного, якщо доведеться відкласти привітання на вечір або навіть наступного дня. Головне - не забути про подію.
2
Мамі, яка довгі роки пропрацювала в медичній установі, буде приємно отримати листівку. Подбайте про це заздалегідь, адже на доставку кореспонденції звичайною поштою може знадобитися кілька днів. Листівки з Днем медика попадаються не в кожному кіоску, але можна вибрати й іншу, відповідну по тематиці. Краще, якщо вона буде без тексту. Тоді можна буде придумати дотепний текст, який дозволить фактично будь-який сюжет пов'язати з професійним святом. Наприклад, на листівці з усміхненими дитячими личками можна написати, що мама все дітей робить здоровими і щасливими. Зрештою, завжди можна знайти підходящу картинку в Інтернеті і роздрукувати. Але в цьому випадку посилати її необхідно в конверті. Подібний сюрприз порадує маму, навіть якщо ви живете з нею в одній квартирі.
3
Якщо мама ставиться до своєї професії медсестри або лікаря з відомою часткою гумору, виберіть забавну картинку з життя медиків, Перемалюйте її або роздрукуйте і повісьте на видному місці. Це відразу створить святковий настрій в будинку.
4
Влаштуйте святкову вечерю. Не обов'язково готувати велику кількість страв. Можна просто включити в меню мамині улюблені страви, навіть якщо це самий що ні на є звичайний гороховий суп або магазинні котлети. Красиво сервірують стіл, поставте квіти, вишукано прикрасьте те, що ви приготували - і навіть звичайний обід стане святковим. Можна додати до цього оригінальну випічку або інші солодощі.
5
Влаштуйте невеликий пікнік, особливо якщо ви живете недалеко від лісу. Можна запросити маминих колег і вивезти всіх на шашлики, благо в кінці червня погода зазвичай це дозволяє. Привітайте всіх відразу. Будьте впевнені, медики з натхненням підхоплять вашу ідею і ви все прекрасно проведете час.
6
Замовте для мами привітання по радіо. Зателефонуйте до редакції, передачі якої мама із задоволенням слухає. Напевно там бувають концерти за заявками, і на День медика дзвінків зазвичай буває багато. Попросіть виконати для мами її улюблену пісню. Привітати з професійним святом можна і по місцевому телебаченню, і через газету.
7
На професійне свято дарувати дорогі подарунки в сім'ях не дуже прийнято. Але невеликий сувенір вашій мамі напевно сподобається. Подарунок може бути будь-яким - косметика, прикраси, хороша книга, гарні предмети домашнього вжитку, на які мама давно задивлялася, але все не наважувалася купити.