Як перевезти старі меблі на дачу. Як перевозити меблі.

Після придбання нових меблів необхідно кудись подіти стару, але ще цілком пристойну. Виходом з ситуації може стати перевіз її на дачу або в сад, де вона прослужить ще кілька років.
Вам знадобиться
  • - газета;
  • - автомобіль.
Інструкція
1
Зверніться до своїх знайомих, у яких є вантажний автомобіль, і попросіть їх про допомогу. По можливості заздалегідь упакуйте меблі, приберіть ящики, щоб при навантаженні і розвантаження вони не випали. Якщо є дзеркала і скляні дверки, або полки, вийміть їх і запакуйте окремо.
2
Щоб перевезти старі меблі на дачу зробіть наступне. Придбайте будь-яку газету, в якій розміщують приватні оголошення про вантажоперевезення. Зателефонуйте за кількома номерами, щоб дізнатися про вартість послуги. Виберіть оптимальний для вас варіант і домовтеся про перевозі. Попередньо упакуйте меблі. Якщо ви перевозите шафа акуратно заклейте спеціальним скотчем все дверки, які в процесі навантаження можуть відкритися і зламатися.
3
Зверніться в мувінгову компанію. Такі фірми пропонують різні види переїздів, як то кажуть «під ключ». Прийдіть в офіс і розкажіть, що і куди ви бажаєте перевезти, обговоріть день і час переїзду. Решта проблем візьмуть на себе працівники фірми. Вам не потрібно буде жертвувати своїм вихідним або брати відгул на роботі. Співробітники мувінгової компанії приїдуть і самостійно розберуть і упакують ваші комоди, стільці, тумби, шафи, дивани і ін, якщо це необхідно. Переїзд здійснюється тільки на автомобілях, обладнаних спеціальними пристосуваннями. По приїзду на дачу ці ж люди все занесуть в будинок, розпакують і зберуть, при необхідності демонтують і винесуть дачні предмети інтер'єру. А після пророблених робіт приберуть за собою все сміття.
Зверніть увагу
Якщо у вашому дачному кооперативі мається пропускний режим, заздалегідь замовте пропуск, в якому вкажіть, що буде перевозитися, передайте його перевізнику. Також повідомте, що при в'їзді та виїзді автомобіль будуть оглядати.
Корисна порада
Звертаючись до приватному перевізнику, меблі доведеться носити самостійно, як правило, вони не беруться за вантажно-розвантажувальні роботи. До того ж, якщо ви звертаєтеся до приватної особи, у вас не буде гарантій того, що меблі доставлять в цілості й схоронності.