Куди відправитися на велосипедну прогулянку.

Їзда на велосипеді підтримує фізичну форму, піднімає тонус організму і покращує настрій. Крім того, це ще і відмінний спосіб ознайомиться з околицями, побачити цікаві місця або просто з користю провести час на свіжому повітрі.
Інструкція
1
Жителям станиць, сіл і маленьких містечок набагато простіше знайти безпечне місце для велосипедної прогулянки, особливо якщо є бажання зробити поїздку з перешкодами. Навколо багато гарної природи і їзда по околицях доставить масу задоволення, тим більше в хорошу погоду.
2
В місті рушайте в один з парків або скверів. Правда, для катання на велосипеді краще вибрати менш велелюдне місце, інакше доведеться обережно пробиратися між дитячими колясками і бігаючими алейками малюками. У деяких парках для велосипедистів зроблені спеціальні швидкісні доріжки, а для любителів екстремального катання є складні стежки і горбисті ділянки. Дізнайтеся про подібні місцях у вашому місті.
3
Катайтеся по міських вулицях. Тільки для такої поїздки краще вибирати більш спокійні ділянки, намагаючись уникати небезпечних доріг. Обов'язково звертайте увагу на дорожні знаки та світлофори в цілях безпеки. Можна прокласти маршрут заздалегідь, а можна поїхати ще незвіданими доріжками, відкриваючи для себе нові місця і вулички. Така поїздка дозволить краще вивчити місто і побачити багато цікавого.
4
Вирушайте за місто. Якщо вам набридли міський шум, суєта і зміг, їдьте на природу, взявши з собою хороших друзів або членів сім'ї. Поїздка на свіжому повітрі в тиші піднімає настрій і зближує. Можна взяти з собою трохи їжі, м'яч або бадмінтон, влаштувати пікнік і невеликий відпочинок.
5
Щоб уникнути серйозних травм під час велосипедної прогулянки не забудьте надіти спеціальну захисну екіпіровку. Мінімальна захист повинен складатися з велосипедного шолома, наколінників і налокітників. А для екстремального водіння варто надіти і спеціальний одяг, що захищає найбільш вразливі місця торса, а також куприк, сідниці, стегна і поперек.