Як вибрати рюкзак.

Рюкзак може знадобиться для абсолютно різних цілей: велосипедної прогулянки, походу, екстремального туризму і навіть роботи. Вибирати рюкзак потрібно за кількома критеріями.
Інструкція
1
Перед тим, як вирушати в магазин, визначитеся, для чого вам потрібен рюкзак. Рюкзак для ноутбука і рюкзак для велосипедної прогулянки принципово відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і розмірами - у них зовсім різну будову .Отнесітесь до вибору рюкзака уважно, не купуйте перший же ліпший. Якщо ви відправляєтеся в похід, рюкзак на кілька днів стане другом, товаришем і братом вашій спині. І якщо вона вам дорога, вибирайте якісний рюкзак.Ето правило стосується всіх рюкзаків. Рюкзак повинен бути зручним. Він може бути негарним, але зручним він бути зобов'язаний, інакше довго ви з ним не проходите. Правильний рюкзак має анатомічну форму спинки і лямки, які повторюють форму тіла.
2
Рюкзак повинен бути подходящім.Сейчас в магазинах можна знайти рюкзаки майже для всіх видів діяльності. Оскільки кожний з них зроблений так, щоб бути зручним в кожному конкретному випадку, поставтеся до вибору серьезно.Не варто вирушати в похід з рюкзаком міського типу. Не потрібно їздити на велосипеді з рюкзаком для ноутбука. Не потрібно здійснювати вилазки в місто з рюкзаком, який використовують альпіністи при підйомі на вершину.
3
Рюкзак повинен бути качественним.Прі виборі рюкзака зверніть увагу на тканину, з якої він зшитий, на обробку швів. Все повинно бути аккуратно.Еслі в рюкзаку містяться жорсткі вставки (наприклад, в рюкзаку для ноутбука), перевірте, чи достатньо міцно вони "сидять" всередині рюкзака, що не порвуться Чи обшивка від частого іспользованія.Спінка всіх рюкзаків повинна бути покрита тканиною, яка здатна пропускати вологу і повітря - це потрібно для того, щоб спина менше потела.У великих рюкзаків обов'язково повинен бути грудна стяжка - це важливий елемент для довгих походів і важкої ноші. Грудна стяжка допомагає распреділілісь вага рюкзака по плечах і стегнах і зняти її частина зі спини.