Як в 1с відновити послідовність.

Відновлення послідовності в 1С необхідно проводити регулярно для усунення збоїв в хронології заповнення робочої бази документів і виникає внаслідок цього спотворення звітних даних.
Інструкція
1
Після додавання в програму 1С банківського/касового документа оплати від покупця цей документ необхідно провести. Операція проведення документа означає формування бухгалтерської проводки. Купівельні платежі супроводжуються проведенням: Дебет рахунку 51 «Розрахунковий рахунок»/50 «Каса» - Кредит рахунку 62 «Розрахунки з покупцями».
2
За накладної на відвантаження товару покупцеві в 1С після проведення також з'являється бухгалтерська проводка: Дебет рахунку 62 «Розрахунки з покупцями» - Кредит рахунку 41 «Товари».
3
Документи оплати і відвантаження існують незалежно один від одного. Борг покупця не погашається надійшла оплатою. Також йдуть справи з оплатами/боргами постачальникам. Для встановлення зв'язку в 1С виконується програмна операція прив'язки документів, яка автоматично запускається із заданою періодичністю.
4
При строгому дотриманні хронологічного порядку внесення документів, а також при точному збігу сум у документах оплати і відвантаження автоматична прив'язка документів ідеально виконує поставлене завдання. Однак на практиці часто документи відвантаження можуть завантажуватися в програму цілими блоками з різних ділянок, суми оплат можуть не точно збігатися з сумами за накладними на відпуск товару. Крім того, існують і накладні на повернення товару. Поворотні накладні сприймаються програмою як документи оплати.
5
В результаті в масиві даних з'являються не повністю прив'язані документ. У звітах по одному контрагенту виникають одночасно заборгованості та переплати. Тому перед формуванням звітів необхідно відновити послідовність проведення документів.
6
У головному меню 1С знайдіть пункт «Сервіс». Підміню «Додаткові зовнішні звіти та обробки», далі «Обробки». Із запропонованого програмою списку виберіть «Бухгалтерія», далі «перепроведенні документів документів взаєморозрахунків по контрагентах».
7
Відкриється вікно «Відновлення послідовності документів взаєморозрахунків». Задайте потрібний період. Заповніть вікно «Організація», якщо в базі кілька організацій. Поставте галочку в потрібному вікні «Покупець» або «Постачальник». Виберіть контрагентів з довідника. У правому нижньому куті натисніть «Виконати». Після завершення операції можна формувати звіт.