Як відключити КС сервер.

Відключити сервер Counter Strike не так складно, якщо знати, як саме це робиться. А віддалене вимикання - це ще й дуже зручно і корисно, коли власник сервера збирається кудись відлучитися. У цей час гравці можуть продовжувати грати.
Інструкція
1
Скачайте плагін serveroff, який знаходиться в мережі у вільному доступі. Він і дозволяє провести процедуру віддаленого відключення сервера КС. Розпакуйте викачаний архів в будь-яку папку. Скопіюйте всі файли з архіву і помістіть їх в директорію addons \ amxmodx \ config \ plugins.
2
Запустіть стандартний найпростіший текстовий редактор «Блокнот». Зробити це можна, натиснувши на кнопку «Пуск» на робочому столі, клікнувши на «Усі програми», потім навівши курсор миші на пункт «Стандартні» і клікнувши лівою кнопкою миші по напису «Блокнот». Відкрийте в цій програмі файл users.ini. Альтернативний варіант: знайдіть вказаний файл, клікніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть "Відкрити за допомогою», а потім «Вибрати програму» і клацніть по слову «Блокнот» лівою кнопкою миші, знайшовши його в списку. До речі, знаходиться файл в директорії server \ cstrike \ addons \ amxmodx \ configs \.
3
В останній сходинці відкритого документа ведіть назву плагіна, який ви встановлюєте, а потім збережіть внесені зміни.
4
Скористайтеся наступними командами: - say/serveroff - виклик головного меню; - amx_serveroff - відключення сервера через консоль; - 1 - вимкнення сервера через проміжок часу, вибраний адміністратором (у годинах); - 2 - вимкнення сервера по закінченні використання поточної карти; - 3 - негайне відключення сервера; - amx_serveroff stop - відключення таймера.
5
Також ви можете змінювати кольори повідомлень чату: - b - синій колір; - w - білий колір; - y - жовтий колір; - r - червоний колір; - g - зелений колір.
6
Повний синтаксис, таким чином, буде виглядати приблизно так: amx_serveroff 1 лютого r. Це означає вимикання сервера за допомогою консолі через задану кількість годин, тобто 2, при цьому текст повідомлення в чаті буде червоного кольору.
7
Інший варіант виконання тієї ж задачі - це також плагін serveroff, але тільки стара версія, простенька (v 0.7). Для використання даної версії плагіна просто надрукуйте в консолі/serveroff. А вибрати часовий інтервал в годинах ви можете за допомогою команди so_timeoff.
Рішення завдання віддаленого вимкнення сервера гри Counter Strike може виявитися корисним при необхідності присутності власника сервера в іншому місці. Інші гравці можуть продовжувати в цей час гру.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер спеціальний плагін ServerOFF для віддаленого вимкнення сервера гри Counter Strike, доступного для безкоштовного завантаження в інтернеті. Розпакуйте завантажений архів у будь-яку зручну папку. Створіть копію всіх файлів архіву і помістіть її в папку addons/amxmodx/config/plugins. Зверніть увагу н те, що кожен файл повинен бути поміщений в відповідну папку, тобто models - в папку з ім'ям models, sound - в папку з ім'ям sound і т.д.
2
Запустіть додаток «Блокнот» і відкрийте в ньому файл users.ini, що знаходиться в Servercstrikeaddonsamxmodxconfigs. Надрукуйте в останньому рядку документа назва встановлюваного плагіна і збережіть зроблені зміни.
3
Використовуйте наступні команди: - say/serveroff - для виклику головного меню; - amx_serveroff - для відключення сервера за допомогою консолі; - 1 - для відключення сервера через вибраний проміжок часу в годинах; - 2 - для виключення сервера в кінці використовуваної карти; - 3 - для негайного відключення сервера ; - amx_serveroff stop - для відключення таймера.
4
Ознайомтеся з можливістю зміни кольору повідомлень в чаті: - b - для вибору синього кольору; - w - для вибору білого кольору; - y - для вибору жовтого кольору; - r - для вибору червоного кольору; - g - для вибору зеленого кольору.
5
Таким чином повний синтаксис команди в консолі виглядає як amx_serveroff номер_мода вибранний_промежуток_времені_в_часах желаемий_цвет_сообщеній_в_чате.
6
Іншим варіантом реалізації того ж плагіна служить більш рання і проста версія ServerOFF v0.7. Для того щоб використовувати цю версію плагіна, адміністратору достатньо надрукувати в чаті команду/serveroff. Вибір часового інтервалу до відключення здійснюється командою so_timeoff. Час також має бути вказано у годинах.