Як на сайт поставити новини.

Новинний модуль допомагає відвідувачам завжди бути в курсі подій. За замовчуванням він розміщується на головній сторінці сайту. Якщо при редагуванні шаблону ви випадково видалили потрібний код, але потім знову вирішили поставити новини на сайт, вам необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
В мережі зустрічається дуже багато сайтів, створених в ucoz, тому в даній статті йдеться про спосіб вставки новин саме в цій системі. Авторизуйтесь на своєму сайті як користувач, наділений правами адміністратора. Увійдіть в режим редагування тієї сторінки, на яку хочете поставити новини. В даному випадку підійде навіть візуальний режим (кнопка з зображенням очі в самому низу сторінки). Вставте код $ LAST_NEWS $ в тому місці, де повинні бути розташовані новини, і натисніть на кнопку «Зберегти».
2
Увійдіть в панель управління сайтом, підтвердивши свої дії паролем і перевірочним кодом. Виберіть в меню пункт «Новости сайта». Для того щоб задати параметри для новинного блоку (вказати кількість матеріалів, що виводяться на головній сторінці та сторінці архіву, налаштувати вид полів для додавання матеріалів і так далі), виберіть розділ «Налаштування модуля». Використовуйте наявні поля і випадні списки, щоб встановити потрібні значення. Не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».
3
Щоб налаштувати спосіб відображення новини, в меню «Новости сайта» виберіть пункт «Управління дизайном модуля». Відредагуйте HTML-код на власний розсуд, задавши відповідні параметри для відображення сторінки архіву, матеріалів та коментарів. Коли всі необхідні параметри будуть налаштовані, можна переходити безпосередньо до додавання новин. Для цього увійдіть в розділ «Управління матеріалами».
4
Коли сторінка оновиться, натисніть на кнопку «Додати матеріал» в правому верхньому куті екрану. Якщо буде потрібно, за запитом ще раз введіть логін і пароль, підтвердивши цим свої права адміністратора. Заповніть всі поля, які ви раніше відзначили в розділі "Налаштування модуля» - назва матеріалу, короткий опис, повний текст і так далі - і натисніть на кнопку «Додати». Новина буде розміщена на тій сторінці, де ви вставили код $ LAST_NEWS $. Для редагування новини використовуйте кнопки управління, які з'являться в блоці після її додавання на сторінку.