Як увійти на сторінку реєстрації.

Інтернет - це вмістилище величезної кількості інформації. Є відкриті ресурси, які можна використовувати без обмежень. Але існують сайти, які обмежують перегляд неавторизованих користувачів. Щоб отримати доступ до змісту подібного ресурсу, треба увійти на сторінку реєстрації.
Інструкція
1
Візьміть для прикладу соціальну мережу «ВКонтакте». Ви хочете завести свій аккаунт. Для цього вам потрібно знайти через пошукову службу («Яндекс», Google, Rambler і т. Д.) Будь-яку сторінку цього сайту. Можете просто ввести «ВКонтакте» і побачите посилання в списку запропонованих варіантів. Як тільки ви зайдете на ресурс, вас автоматично скерують на сторінку реєстрації або в лівому верхньому кутку буде кілька рядків: «Оцінки email», «Пароль» і нижче «Зареєструватися».
2
Коли ви пройдете процедуру реєстрації і зайдете на сайт під своїм логіном, браузер може запропонувати вам зберегти пароль, щоб не забивати його при повторному вході на сайт. За умови, що соціальною мережею користується кілька членів родини, зберігати пароль не варто. Щоб змінити користувача, натисніть на верхній панелі сайту «Вийти». Вас переведуть на сторінку авторизації і реєстрації. Тепер інший член родини може увійти на сайт.
3
Аналогічним способом можна виходити на сторінку реєстрації в будь-який інший соціальної мережі. Різниця може полягати лише в тому, що назви пунктів меню будуть трохи відрізнятися. Сенс залишиться той же самий.
4
Архітектура інших сайтів може дозволяти вам переглядати інформацію, але будуть приховані посилання на матеріали для скачування. У цьому випадку теж потрібно реєстрація. Для цього можна перейти на головну сторінку. Вона вказана в «шапці» сайту під назвою «Головна» («Головна сторінка»). Можливо, на кожній сторінці ресурсу вгорі буде напис «Зареєструватися/Вхід» (Register/Login), тоді натисніть на неї. Ви будете переведені на сторінку авторизації і реєстрації.
5
Якщо при реєстрації вас просять вказати email, введіть назву реально існуючого ящика, до якого ви маєте доступ. Деякі етапи можуть проходити через посилання, вислані на електронну пошту. Окремі сайти містять підказки про складність пароля, який ви вводите. Дотримуйтесь цих вказівок, щоб максимально убезпечити особисті дані.