Як готувати стіни до фарбування.

Забарвлення стін - найпоширеніший варіант декоративної обробки. З появою в Росії нових технологій вона набуває все більшої популярності. Перед нанесенням фарби стіни необхідно правильно обробити і підготувати, щоб покриття лягло рівно, красиво виглядало і довго трималося на поверхні стін.
Інструкція
1
Фарба не приховує тріщин і нерівностей, тому стіну необхідно ретельно вирівняти і обробити дрібною шкуркою.
2
Свіжу штукатурку фарбувати не можна. Вона повинна повністю просохнути. Після цього покрийте її ґрунтовкою на 2-3 рази, після просушування грунтовки, можна приступати до фарбування. Добре зарекомендувала себе акрилова антибактеріальна грунтовка. Вона застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт і є безпечною. Її можна використовувати на поверхні з цегли, бетону, дерева, гіпсокартону. Цю ґрунтовку не розводити водою, а наносять на поверхню будь-яким способом. Просушують 12:00.
3
Внутрішні стіни , після підготовки, пофарбуйте водоемульсійною фарбою. Вона представлена в широкому асортименті і має різні кольори.
4
Якщо стіна була забарвлена раніше, то старий шар фарби необхідно зняти, поверхню відшліфувати дрібною шкіркою, за допомогою шліфувальної машини, покрити ґрунтовкою і забарвити.
5
Зовнішні стіни , також добре обробіть від старої фарби і відшліфуйте.
6
При фарбуванні дерев'яних стін вперше, перед нанесенням масляної або ацетоновій фарби, покрийте поверхню оліфою на два рази. Після висихання можна фарбувати.
7
При первинному нанесенні водоемульсійною фарби, прогрунтуйте поверхню, як зазначено вище і нанесіть водоемульсіонку.