Як відрізнити оливкове масло.

Оливкова олія - це корисний і смачний продукт, який використовується при приготуванні як гарячих, так і холодних страв. Але при його придбанні важливо знати, як можна відрізнити справжнє масло від підробки.
Інструкція
1
Подивіться, як масло поводиться на холоді. При температурі нижче +8 градусів в ньому повинні почати з'являтися білі кристали. Це одна з причин того, чому таке масло не рекомендують зберігати в холодильнику. Якщо, наприклад, ви бачите таке масло в магазині в холодильній вітрині, і воно при цьому залишається прозорим, це може вказувати на підроблений продукт.
2
Враховуйте ціну продукту. Воно повинно бути як мінімум у три-чотири рази дорожче середнього соняшникової олії. Це пов'язано з більш високою вартістю сировини, а також з тим, що оливкова олія імпортують - на території Росії воно не проводиться.
3
Орієнтуйтеся на колір масла. Він може бути яскраво-жовтим або злегка зеленуватим. При цьому масло не буде таким прозорим, як деякі сорти соняшникової. Найкраще, щоб на дні пляшки не було стороннього осаду.
4
Вибирайте масло в промисловій упаковці. У розлив його можна купувати тільки в тих регіонах, де вона виробляється, інакше великий ризик зіткнутися з підробкою.
5
При наявності можливості спробуйте масло. Воно не повинно бути позбавленим смаку або прогірклим. Також воно повинно мати досить сильний специфічний запах.
6
Оберіть потрібно вам масло. Для смаження рекомендується брати рафінована оливкова олія. Воно має менш вираженим ароматом, що не дозволить йому перебити своїм запахом інші інгредієнти. Для заправки салатів ідеальним буде не рафінована олія першого холодного віджиму, зване Extra Virgin. Він має насичений жовтий колір і стоїть зазвичай дорожче, ніж інші марки рослинних масел. Воно ж підійде і для приготування холодних соусів, наприклад, домашнього майонезу. Не купуйте занадто велику упаковку масла, якщо ви рідко готуєте. Поза холодильником, як належить його зберігати, воно може з часом зіпсуватися, навіть закрите практичні герметично.