Як прибрати парфуми з одягу.

Людина знає, що духи треба наносити не на одяг, а на тіло. Але часом в поспіху або задумі він може про це забути або випадково пролити на себе вміст флакончика. В результаті одяг буде буквально виділяти хоч і приємний, але занадто сильний аромат. Від нього треба позбутися, але як? Здавалося б, найпростіший спосіб - провітрити. Але деякі ефірні масла і синтетичні віддушки, використовувані в парфумах, вельми стійкі. Тому одним провітрюванням тут не обійтися, потрібні більш дієві заходи.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - столовий оцет;
  • - натуральна кава;
  • - засіб для видалення запаху.
Інструкція
1
Припустимо, запах вбрався в блузку або кофточку. Замочіть її на кілька годин в розчині прального порошку, потім прополощіть. Якщо аромат ще помітний, ретельно намильте місця, на які були нанесені духи, звичайним милом, потріть і прополощіть. Цю процедуру треба повторити кілька разів. Швидше за все, якщо запах і не зникне повністю, він стане досить слабким, терпимим.
2
Можете використовувати і такий спосіб. Візьміть серветку або щільно згорнутий ватний тампон, злегка змочіть його столовим оцтом (6-9%). Без натиску протріть серветкою або тампоном, пошкоджені місця. Після чого винесіть одяг на свіже повітря. За порівняно короткий час і запах парфумів, і запах оцту повинні зникнути.
3
Якщо запах парфумерії вбрався в одяг темних тонів (чорну, темно-коричневу і т.п.), можна позбутися від нього за допомогою меленого натурального кава. Справа в тому, що кава дуже добре вбирає всі сторонні аромати, саме тому його рекомендують зберігати в щільно закритому посуді. Сміливі в ручний або автоматичною кавомолці маленьку жменьку зерен кави, посипте тонким шаром порошком ті місця, на які потрапили духи. Акуратно згорніть, постаравшись не струсити порошок, упакуйте в пластиковий пакет. Можете винести його на балкон. На наступний день дістаньте оброблену одяг, струсіть кілька разів, щоб видалити порошок кави. Після цього залиште на повітрі до повного вивітрювання сторонніх ароматів.
4
Якщо духи пролилися на шубу або кожушок, їх запах буде стійким дуже довго. Адже завдяки пористій структурі ворсинок хутра молекулам ефірних масел і ароматів є, де зачаїтися. Тут може допомогти спосіб, здавна вживаний в Росії, особливо в тих місцях, де дуже суворі зими - виморожування. Тобто шубу або кожушок треба винести на сильний мороз або, згорнувши хутром всередину, покласти в низькотемпературний відсік морозильника. Через кілька годин сторонні запахи повинні або повністю зникнути, або, в крайньому випадку, помітно ослабнути.
5
Також ви можете використовувати спрей для видалення запаху, наприклад, засіб «OdorGone». Перед обробкою виперіть річ, висушіть. Обробіть джерело запаху, після чого помістіть одяг в чохол або пластиковий пакет. Дочекайтеся повного висихання спрею.