Як оформити клас в школі. оформлення класу до 1 вересня.

Оформлення класу - важливе завдання для вчителя. Обстановка повинна бути цікавою, такою, що запам'ятовується, викликати бажання познайомитися з матеріалом. Щоб оформити клас в школі, необхідно врахувати особливості предмета, який ведеться в даному приміщенні і вік учнів.
Вам знадобиться
  • - портрети вчених, письменників;
  • - географічні та історичні карти;
  • - плакати з правилами;
  • - живі рослини в горщиках;
  • - жалюзі;
  • - стелажі.
Інструкція
1
Оформіть клас в школі відповідно до предметом, який в ньому ведеться. Так, ви зможете стимулювати розумову діяльність учнів за допомогою візуальних образів. Також, завдяки правильно підібраному оформленню, хлопці будуть швидше налаштовуватися на робочий лад після зміни.
2
Для оформлення класів з гуманітарних дисциплін виберіть портрети провідних історичних діячів, мандрівників чи письменників/поетів (все залежить від предмета). Пам'ятайте про «подвійні предмети», наприклад, російська мова і література. Зазвичай їх вивчення відбувається в одному класі, тому подбайте про спеціальні таблицях правил правопису. Для історії підберіть хороші карти популярних військових дій, обов'язково розмістіть прапор і герб Росії в теперішньому часі. Якщо є можливість, зробіть виставку «Як змінювалася державна атрибутика», представивши прапори нашої країни в різні роки.
3
Класи природних наук також можете оформити портретами вчених. Для біології/ботаніки відмінно підійдуть різні види рослин, добре зробити невеликий зелений куточок, надписавши кожне деревце або кущ. Обов'язково помістіть на стінах плакати, що розповідають про будову людини, її кістково-м'язової системи. Необхідно зробити підказки із зазначенням класів, видів і підвидів тваринного світу.
4
У приміщеннях точних наук розташуйте наочні матеріали з різними формулами. Спорудіть об'ємні ескізи геометричних фігур. Розташуйте їх на стелажах з боків або в кінці класу. Так вчителю буде простіше пояснити матеріал, а учні зможуть правильно запам'ятати назви фігур.
5
Найбільше творчості прикладіть для оформлення класів початкової школи. Малюкам найважче звикнути до нової обстановки, тому їм має бути цікаво кожен день приходити в приміщення. Виберіть плакати, навчальні основним правилам, які проходячи в 1-4 класах. Звертайте увагу на ті, на яких присутні веселі звірятка, іграшки, орнаменти. Розташуйте їх в приміщенні з боків або за спинами дітей, щоб яскраві картинки не відволікали їх від даваемого учителем матеріалу. На стелажах розмістіть іграшки, які діти можуть використовувати на перерві.
6
Незалежно від віку учнів, повісьте в класах інформаційні дошки. Для середньої і старшої школи розмістіть на них необхідну інформацію. У молодших школярів дошки можна використовувати, вивішуючи на них кращі роботи хлопців.