Як підключити ps3 до інтернету. підключення проводового інтернету до ps3.

З кожним днем збільшується кількість ігор, для яких потрібно з'єднання з інтернетом. Якщо з'єднання по провідного інтернету вже є стандартом, тобто не викликає проблем при підключенні, то бездротове з'єднання ще може викликати проблеми. Основи підключення бездротового з'єднання Play Station 3 будуть описані нижче.
Вам знадобиться
  • Play Station 3, маршрутизатор, SSID.
Інструкція
1
Для того щоб підключити ігрову приставку PS3 до мережі інтернет, необхідно перевірити наступні параметри: - точно ви знаєте свій SSID (ім'я, яке присвоєно вашому з'єднанню); - чи точно маршрутизатор налаштований на передачу вашого SSID, щоб ігрова приставка PS3 змогла розпізнати з'єднання; - точно ви знаєте свій WEP-ключ або WPA-ключ, якщо у сполуки може бути такою ключ.Еслі ви точно не знаєте про своє SSID або WEP-ключі, то поговоріть з людиною, яка могла б налаштувати з'єднання по Wi-Fi (можете зв'язатися з вашим провайдером).
2
В основному меню ігрової приставки PS3 перейдіть в розділ "Налаштування", виберіть пункт "Налаштування мережі", далі виберіть «З'єднання з Інтернетом» - далі пункт «Включити».
3
Перейдіть до пункту "Налаштування з'єднання з Інтернетом», натисніть кнопку X. Натисніть кнопку «Так».
4
При виборі «Метод настройки» вкажіть «Простий». Серед усіх способів з'єднання необхідно вибрати пункт «Бездротове».
5
У новому вікні виберіть пункт «Сканування». Перед вами з'явиться список доступних бездротових з'єднань, які доступні у вашому місці розташування. Сфокусуйте курсор на вашому SSID, потім натисніть кнопку X. Для продовження налаштування необхідно натиснути праву кнопку. Натисніть саме праву кнопку, а не Х. Інакше з'явиться вікно редагування вашого SSID.
6
Виберіть тип ключа, який буде використаний вами для виконання з'єднання. Якщо такого ключа безпеки ви не маєте, то варто вибрати «Відсутній» - натисніть кнопку X. Для збереження натисніть кнопку X і приступите до перевірки.
7
Якщо у вас є ключ, який був активований заздалегідь, виберіть WEP або WPA-PSK. Викликати клавіатуру і ввести ключ можна при натисканні на кнопку X. Для закриття клавіатури, використовуйте кнопку START. Для продовження використовуйте праву кнопку.
8
Збережіть параметри і перейдіть до перевірки, натиснувши кнопку X.
9
Виберіть «Тест-з'єднання». Вдала перевірка з'єднання говорить про наявність підключення до мережі інтернет.
Відомо, що консоль PlayStation 3 можна підключити до глобальної мережі інтернет, після чого стають доступні його online можливості, такі як гра і листування з іншими користувачами, читання пошти, з сервісу PlayStation Network Platform можна завантажувати музику і фільми. Нижче представлена інструкція по підключенню до інтернет через мережу ADSL TCP/IP.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Мережні підключення», для цього в меню «Пуск» виберіть пункт «Підключення», потім «Відобразити всі підключення». У вікні, виберіть ваше підключення до інтернету.
2
Відкрийте властивості вашого підключення і перейдіть у вкладку «Додатково». Встановіть галочки як показано на малюнку і збережіть налаштування.
3
Тепер необхідно налаштувати мережеву карту з підключеним PlayStation 3.Откройте властивості підключення «PLAYSTATION 3»., Натисніть кнопку «Властивості». Виберіть пункти «Використовувати наступний IP адреса» і «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» .Введіте такі налаштування: IP-адреса: 192.168.0.1Маска підмережі: 255.255.255.0Основной шлюз: залишити як естьПредпочітаемий DNS-сервер: той же, що і в настройках ІнтернетаАльтернатівний DNS-сервер: той же, що і в настройках Інтернету
4
Набудуємо консоль PlayStation 3.Откройте вікно «Налаштування мережі», для цього в меню "Налаштування" натисніть на «Налаштування мережі», виберіть «Налаштування з'єднання з Інтернетом» і введіть наступне: «Налаштування адреси»: Спеціальні. «Виберіть спосіб з'єднання»: Проводове з'єднання. «UPnP»: Включити «Виберіть робочий режим мережевого пристрою»: Визначати автоматично. «MTU»: Автоматично «Налаштування IP Адреса»: Автоматично «Проксі-сервер»: - Чи не використовувати На цьому настройка підключення PlayStation 3 до інтернету завершена.