Як відновити веб-сторінку. знайти відвідані веб сторінки.

В інтернеті цілий океан корисної інформації. І якщо ви знайшли якийсь корисний сайт, а точніше сторіночку сайту, а потім випадково закрили її, чи не запам'ятавши адресу, її ще можна відновити.
Інструкція
1
Якщо настройки браузера ви не міняли раніше, він повинен за замовчуванням зберігати історію відвідувань, фіксуючи всі сайти, де побували. Якщо ви пам'ятаєте, коли ви відвідували потрібну веб-сторінку, вам неважко буде знайти її і повторно відкрити.
2
У розділі меню браузера спочатку відкрийте «Історія» або «Журнал», потім виберіть потрібний пункт з декількох: «Вчора», «Сегодня», «Минулого тижня» або «У поточному місяці». Після натискання на потрібну вам рядок відкриється список сайтів, які ви відвідували за обраний період. Знайшовши потрібну сторінку, клікніть по ній лівою кнопкою миші. Браузер відразу ж відкриє вкладку зі сторінкою, яку ви шукали.
3
Є більш простий спосіб відновити вкладку, але при цьому має виконуватися така умова: сесія браузера не повинна перериватися. Якщо ви ще не закрили його, правою кнопкою миші по рядку, на якій розташовані всі відкриті вкладки. З'явиться контекстне меню - в ньому виберіть пункт «Відновити закриту вкладку». Сторінка, яка була закрита, відразу ж відкриється.
4
Складніше вирішити питання з відновленням інформації з віддаленої сторінки. На щастя, всі видалені дані протягом деякого часу зберігаються в кеші пошуку. У випадку з пошукачем Google, щоб відшукати закладку в кеш-пам'яті пошукової сторінки, введіть запит cache: site.ru/page в активній рядку браузера. Адреса site.ru тут варто для прикладу, замініть його адресою потрібної вам сторінки.
5
Можна відновити і вашу особисту сторінку в соціальній мережі. У найбільш популярних з них є розділ «Допомога», «Часті питання» або FAQ Якщо правилами конкретної мережі дозволяється відновлювати видалені сторінки користувачів, в даному розділі ви обов'язково зможете знайти інформацію на цей рахунок. Швидше за все спочатку потрібно буде вказати зв'язку «логін-пароль», якою ви користувалися для заходу на свою сторінку. Також обов'язковий адресу електронної пошти, до якого ваш аккаунт був прив'язаний, або номер телефону.