Як відновити віддалений сайт. Як відновити стару шапку сайту.

Сайти в інтернеті створюються і зникають щодня. Друге відбувається з різних причин, і багато з них від веб-майстри не залежать: атака хакера, падіння хостингу і так далі. Вам напевно шкода своє дітище, яке за якоїсь причини зникло з просторів інтернету, так відновите сайт. Найпростіше цей процес розглянути на прикладі движка Joomla, а також його компонента Akeeba Backup.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - резервна копія сайту;
  • - компонент Akeeba Backup.
Інструкція
1
Необхідно спочатку оновити компонент Akeeba Backup, для чого слід зайти в панель адміністрування, перевірити, чи є оновлення. Якщо поновлення є, зробіть їх автоматичну установку. Потім скачайте з офіційного сайту Akeeba Backup, посилання на який дивіться нижче в розділі «Додаткові джерела», Kickstart - каталізатор резервного копіювання. Версію вибирайте саму останню. Завантаживши архів, розпакуйте його.
2
Підготуйте до відновлення втраченого сайту всі файли. На комп'ютер скачайте останню резервну копію вашого сайту. Зробити це можна, підключившись до нього через FTP і пройшовши за наступним посиланням: www/site_name/administrator/components/com_akeeba/backup/, де site_name - це адреса вашого сайту.
3
Перед тим як робити відновлення сайту, переконайтеся в наявності файлу резервного копіювання, що має розширення .jpa, а також папки Kickstart з архіву, що ви завантажили. Завантажте потім з ПК в кореневу директорію віддаленого сайту весь вміст папки Kickstart (саме вміст, а не всю папку), а також файл резервного копіювання.
4
Тепер можна відновлювати сайт. В адресний рядок використовуваного браузера введіть www.site_name/Kickstart. Перегорніть до кінця веб-сторінку з інформацією про Akeeba Backup, клікніть по посиланню під текстом. Відкриється сторінка, де потрібно натиснути на велику зелену кнопку «Старт», не чіпаючи налаштування.
5
Коли з'явиться кнопка «Запустити інсталятор», тисніть по ній, тоді на наступній сторінці ви побачите список. Навпаки кожного рядка має стояти «Так» - переконаєтеся в цьому.
6
Залишається натиснути на кнопку під назвою Next, коли вас про це попросить установник, а потім в кінці установки підтвердити видалення тимчасових настановних файлів.
Зверніть увагу
Установчий «сміття» віддаляється автоматично. Проте перевірте, чи є файли в іменах яких міститься Kickstart, або файли з розширенням .jpa. Якщо такі є, видаліть їх самостійно.
Корисна порада
Як можна частіше оновлюйте резервну копію вашого ресурсу. У разі її відсутності ви не зможете відновити свій сайт.