Як швидко наростити волосся.

У наш час легко і швидко змінюється не тільки колір волосся, але і їх довжина, об'єм. Пустотлива дівчина з короткою стрижкою може за кілька годин перетворитися на романтичну панянку з довгими локонами. Достатньо лише відвідати перукарський салон і зробити процедуру нарощування волосся.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно створити довгу зачіску в найбільш короткі терміни, варто вдатися до стрічкового нарощування волосся. Виконується воно менш ніж за годину і не шкодить вашій природної шевелюрі, тому що не піддає її термічному або механічному впливу. До того ж і ціна за процедуру цілком демократична.
2
Процедура стрічкового нарощування проводиться наступним чином. Натуральні пасма у вигляді смужок за допомогою спеціальної прозорої стрічки прикріплюють до вашого волосся. Місце скріплення практично непомітно, локони виглядають природно, красиво. Коли волосся відростає, роблять їх корекцію, переклеюючи пасма ближче до коріння. Цей метод має і мінуси. Наприклад, неможливість робити деякі зачіски: місця скріплення можуть стати помітними.
3
Інші види нарощування складніше стрічкового, і часу на подібні процедури треба побільше (до 3 годин), але з їх допомогою можна домогтися приголомшливих результатів. Діляться ці методи на холодні і холодні. Так, італійська технологія застосовує гарячу методику: донорські пасма прикріпляються до природних допомогою нагрітої смоли. У місці кріплення утворюється прозора капсула, практично непомітна. Нарощування виробляють протягом 2-3 годин, волосся, носяться досить довго, приблизно півроку.
4
В іспанському методі використовується спеціальний клей, який теж перетвориться в капсулу. Хоча клей і світлий, прозорості він позбавлений. Тому в темному волоссі скріпляє капсула буде помітна. Час проведення процедури - 2-3 години, а тримається «іспанська» шевелюра близько чотирьох місяців. І ще один мінус: нарощені таким чином волосся псуються і випадають від перенагрівання, їм шкідливі солона вода і спекотне сонце.
5
Суміш клейового і гарячого нарощування - це англійська технологія: у хід йдуть одночасно смола і клей. Цей метод найбільш щадний, низька температура не травмує ваше волосся. Процедура займає близько 2 годин. Але кріпляться пасма недостатньо надійно, тримаються не більше трьох місяців.
Корисна порада
Вибирайте швидкий метод нарощування залежно від стану вашого волосся. Якщо потрібен кваліфікований рада, зверніться до фахівця.