Як у фотошопі збільшити довжину волосся. Як поміняти зачіску на фото.

Існує кілька способів збільшити довжину волосся на знімку. Це можна зробити, наклавши на фотографію готове зображення зачіски на прозорому тлі або домалювавши відсутні волосся кистями підходящої форми і пофарбувавши їх картою градієнта.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - файл із зображенням зачіски;
  • - файл з пензлем для волосся.
Інструкція
1
Завантажте фото в редактор Photoshop, натиснувши на клавіші Ctrl + O. Вибір інструментів, які вам потрібні, залежить від стану зачіски на фотографії. Якщо у моделі на знімку дуже коротке волосся, швидше і простіше повністю поміняти зачіску, наклавши на фото зображення волосся на прозорому фоні. Розшукайте відповідний файл формату png на інтернет-сайті, присвяченому роботі в програмі Photoshop.
2
Опцією Place/«Помістити» меню File/«Файл» вставте поверх знімка картинку із зачіскою. За допомогою рамки, навколишнього зображення, змініть розмір картинки, підігнавши її під габарити моделі на фотографії. Опцією Layer/«Шар» групи Rasterize/«Растеризация» меню Layer/«Шари» переведіть шар в режим растрового зображення.
3
Можете поправити становище окремих пасом інструментами фільтра Liquify/«Пластика», вікно якого відкривається опцією меню Filter/«Фільтр». Щоб мати можливість бачити шар із зачіскою і фоновий знімок, включіть в параметрах Liquify опцію Show Backdrop/«Показати фон». Зі списку Use/«Використовувати» виберіть пункт Background/«Фон», в поле Mode/«Режим» включите опцію Behind/«Позаду». Щоб добре розрізняти оброблюваний шар, надайте параметру Opacity/«Непрозорість» максимальне значення.
4
Для подовження зачіски можна скористатися готовими кистями з пасмами волосся. Потрібні кисті, що представляють собою файли з розширенням abr, нескладно знайти на тих же сайтах, що і картинку із зачіскою. Відкривши палітру кистей, розгорніть її меню, натиснувши на кнопку у вигляді трикутника. Завантажте нові кисті, вибравши опцію Load Brushes/«Завантажити кисті».
5
Поєднанням Shift + Ctrl + N створіть поверх фото шар для волосся. Включивши інструмент Brush/«Пензель», виберіть серед зразків у вкладці Brush Tip Shape/«Форма наконечника кисті» палітри кистей зображення пасма волосся. Налаштувавши розмір кисті слайдером Diameter/«Діаметр» в тій же вкладці, клацніть по новому шару, щоб отримати відбиток кисті.
6
У файлі кисті може міститися більше одного зображення. Щоб намалювати пасма різної форми, додайте ще кілька шарів і виберіть інший зразок тієї ж кисті. Опцією Free Transform/«Вільне трансформування» меню Edit/«Редагування» відрегулюйте розмір намальованих волосся.
7
Можете зробити кілька копій шару з однією і тією ж пасмом клавішами Ctrl + J. Інструментом Move Tool/«Інструмент переміщення» пересуньте відбиток на потрібне місце. Щоб копії одного пасма волосся не виглядали однаково, змініть їх нахил і розмір.
8
Виділіть всі шари з пасмами і об'єднайте їх клавішами Ctrl + E. Щоб намальовані волосся не відрізнялися за кольором від зачіски на знімку, пофарбуйте їх градиентной картою. Для цього застосуйте до об'єднаного шару опцію Gradient Map/«Карта градієнта» групи Adjustments/«Параметри» меню Image/«Зображення». Клацніть по відкрилася кольоровий смузі і налаштуйте перехід від самого темного відтінку, який можна знайти в волоссі на знімку, до самого світлого. Якщо в зачісці присутній багато добре помітних кольорів, вставте їх маркери в середню частину градієнта, клікнувши під настроюється смугою.
9
Опцією Save As/"Зберегти як" меню File/«Файл» збережіть отриману картинку в файл, що відрізняється за назвою від вихідного знімка.
Якщо ви хочете, щоб на фотографії у вас було довге волосся, їх можна без особливих проблем "наростити", використовуючи Фотошоп. За допомогою нескладного способу подовжувати волосся в Фотошопі ви зможете також надавати зачісці потрібний об'єм, а також змінювати й інші деталі зачіски.
Інструкція
1
Отже, ви вже визначилися з фотографією, на якій хочете створити ефект довгого волосся. Відкриваємо її в Фотошоп: "Файл" (File) - "Відкрити" (Open).
2
Виберіть інструмент "Ласо"/Lasso Tool (L). Розтушовування поставте в межах 9-12 пікселів.
3
Обведіть частину волосся, яку хочете подовжити, інструментом "Ласо".
4
Скопіюйте виділену область на новий шар: "Шар"/Layer - пункт "Новий"/New - команда "Скопіювати на новий шар"/Layer via Copy (або за допомогою комбінації клавіш Ctrl + J).
5
При цьому на панелі "Шари" з'явиться значок нового шару.
6
Натисніть пункт меню "Редагування"/Edit - "Вільне трансформування"/Free Transform (або поєднання клавіш Ctrl + T).
7
Тепер клацніть всередині рамки трансформації правою кнопкою миші і виберіть пункт "Деформація". (Хоча, якщо волосся прямі і рівні, можна обійтися одним вільним трансформуванням, без спотворення).
8
Подовжите волосся або видозмінити зачіску, рухаючи квадратики на рамці трансформації.
9
Аналогічно проробимо з іншого боку волосся, виділивши частину волосся і створивши новий шар. Для різноманітності, можна застосувати команду "Редагування"/Edit - "Трансформування"/Transform - "Деформація"/Warp (або просто вибрати замість команди "Спотворення" пункт "Деформація"). Цей спосіб дозволяє більш точно налаштовувати параметри зачіски.
10
Волосся можна видозмінювати, знову ж рухаючи квадратиками по решітці трансформації.
11
Зачіска готова, але на фотографії присутня дефект світлого ореолу внизу волосся. Цей небажаний ефект з'явився в результаті трансформації, коли частина фону була задіяна на волосся. Цей дефект потрібно усунути.
12
Клацніть по третьому зліва іконці в панелі "Шари". На верхньому шарі з'явиться білий шар. Саме зображення (фотографія) при цьому не зміниться.
13
Виберіть інструмент "Пензель"/Brush Tool (В).
14
В меню інструменту "Кисть" (у верхній частині екрану, відразу під головним меню) встановіть нульову жорсткість, а також виберіть розмір кисті.
15
Також переконайтеся, що встановлений чорний колір переднього плану.
16
Потім потрібно обвести пензлем світлий ореол і злегка підправити вийшла зачіску. Тепер натисніть "мишкою" на другий шар, щоб працювати в ньому, і виконайте те ж саме з іншого боку. Ваша нова зачіска готова.
17
На додаток можна застосувати будь-якої спецефект для фотографії.