Як у фотошопі прибрати волосся з обличчя. Як в photoshop видалити волосся.

При обробці фотографій нерідко виникає необхідність прибрати з обличчя волосся. Тонкі пасма, що вибилися з зачіски, можна замаскувати інструментом Clone Stamp («Інструмент клонування») редактора Photoshop. Для очищення від волосся, що значно відрізняються від шкіри за кольором, підійде метод, який використовується для видалення плям.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Застосувавши опцію Open («Відкрити») в меню File («Файл») редактора Photoshop, відкрийте знімок, який потрібно привести в порядок. Змістивши вправо слайдер, розташований в нижній області палітри Navigator («Навігатор»), збільште масштаб перегляду галузі фотографії, з якою ви збираєтеся працювати.
2
Клавішами Shift + Ctrl + N вставте поверх знімка шар для ретуші. Включивши інструмент Clone Stamp, вкажіть фрагмент фото, з якого програма скопіює кольорові пікселі, необхідні для маскування волосся. Щоб це зробити, клацніть по невластивому ділянці картинки, розташованому поруч з пасмом, яку треба прибрати з обличчя, затиснувши клавішу Alt.
3
Відпустіть кнопку і клацніть по видаляється волоссю. Щоб результат виглядав акуратно, використовуйте кисть невеликого діаметра. Включивши в настройках Clone Stamp опцію Sample all layers («Зразок всіх верств»), ви отримаєте можливість копіювати пікселі фону, працюючи на шарі, який лежить вище нього.
4
Робота з Clone Stamp вимагає терпіння і неабиякої кількості часу. Якщо вам потрібно швидко очистити від коротких темних волосків шкіру з добре помітною фактурою, що нерідко доводиться робити при обробці чоловічих фотографій, можете скористатися фільтром Dust & Scratches («Пилу і подряпини»).
5
Поєднанням Ctrl + J додайте в файл копію знімка. Застосуйте до неї фільтр Dust & Scratches, включивши його опцією з групи Noise («Шум») меню Filter («Фільтр»). Налаштуйте параметри розмиття так, щоб волосся на знімку перестали бути помітними.
6
Кнопкою Add layer mask («Додати маску шару») з нижньої панелі палітри шарів додайте маску до обробленої картинці. Виділивши маску, інвертуйте її клавішами Ctrl + I. В результаті розмитий шар повністю зникне.
7
За допомогою інструменту Brush («Кисть») окрасьте маску в білий колір в тих місцях, з яких на знімку треба прибрати волосся. Щоб повернути розмитим фрагментам частина фактури шкіри, накладіть верхній шар на фон в режимі Lighten («Заміна світлим»).
8
Для збереження обробленого фото скористайтеся опцією Save As («Зберегти як») меню File («Файл»).