Як робити "сонечко" на турніку. Як можна навчиться Солнешко на турнеках.

Популярний трюк «сонечко», що виконується на турніку, вимагає хорошої координації і сильних рук. Якщо вам хотілося б чимось здивувати свою дівчину або друзів, це відмінний спосіб продемонструвати свою силу і спритність.
Вам знадобиться
  • - страхувальні лямки (для початківців);
  • - відсутність страху;
  • - завзятість.
Інструкція
1
Перш, ніж переходити до виконання трюку, потрібно навчитися робити стойку на руках, хоча б біля стіни. Чим більше часу ви зможете простояти на руках, тим краще. Орієнтовно - 3-4 хвилини достатньо. Також бажано попередньо навчитися віджиматися на руках, займатися з еспандером і гантелями і виконувати інші силові вправи для розвитку м'язів рук. Для того, щоб розвинути міцний хват, потрібно також привчити себе тримати вис на перекладині турніка тривалий час.
2
На початковому етапі, якщо ви вчитеся робити «сонечко» на дворовому турніку, а не в гімнастичному залі, вам знадобляться лямки. Шити їх потрібно самому, оскільки вони повинні надійно підстрахувати вас від падіння з турніка на землю. Для шиття лямок підійде буксирувальний трос, лямки від старого рюкзака/портфеля або пояс від кімоно.
3
Якщо ви вирішили купити трос, виберіть міцний, щоб він не розтягувався. Отже, візьміть трос, відріжте від нього довжину приблизно 80-85 см. Потім потрібно піти на турнік і приміряти на себе лямку, щоб визначити відповідну вам довжину (орієнтовно вона може становити 67-75 см).
4
Після того, як ви відміряли потрібну довжину, відріжте зайве, при цьому залишивши про запас близько п'яти сантиметрів для зшивання. Тепер зшийте їх у вигляді хреста в квадраті (тобто спочатку потрібно зшити квадрат, потім всередині нього хрест) міцною ниткою. Пошивши лямки, обов'язково перевірте їх на міцність.
5
Отже, вам потрібно навчитися якомога сильніше розгойдуватися на турніку. Одягніть лямки і починайте розгойдуватися, намагайтеся робити це якомога вище. При цьому не слід згинати руки в плечах, а також прогинати спину - потрібно тримати її рівно. Ви можете згинати ноги тільки на початку навчання, тому в ідеалі тіло повинно бути повністю випрямленою.
6
Вам знадобиться старання і завзятість. Якщо спочатку виконати трюк не вийде, пробуйте ще і ще. Щоб робити «сонечко» було легше, почніть розкачку з переднього упору. Коли при виконанні вправи ви дійдете до вертикальної стійки, спочатку вам може бути страшнувато. Тут потрібно подолати свій страх і зробити спробу (або декілька спроб) «перевалитися» на іншу сторону турніка.
7
Коли у вас вийде «перекинути» своє тіло за турнік, можете себе привітати: ви зробили «сонце». Однак, не варто обмежуватися тільки одним оборотом, виконуйте вправу серіями. Чим більше серій ви зможете робити, тим краще буде виходити трюк. Бажано, щоб ви тренувалися щодня - так швидше ви досягнете потрібного результату і закріпіть його. Не зупиняйтеся на досягнутому, поєднуйте «сонечко» з іншими елементами, виконуваними на турніку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kQ9AYmg36QY
Корисна порада
Новачкам бажано навчатися не поодинці, а з напарником, який може підстрахувати під час виконання трюку.