Як обшити шкірою свій автомобіль. Як розібрати сидіння пежо 307.

Перше місце за популярністю у тюнінгу займає обшивка салону. Перетяжкою салону займається досить багато тюнінгових майстерень. Якщо ви не хочете витрачати великі гроші на це задоволення, спробуйте обшити салон шкірою самостійно.
Інструкція
1
Витягніть сидіння з салону і поставте його на стіл. Так буде набагато зручніше планувати розташування фрагментів шкіри. Швейники розмітьте маркером. Кожну панель чохла потрібно піднімати назвою матеріалу, з якого буде проводитися форма.
2
Зніміть чохол з сидіння. Після цього розпоріть його на окремі частини. Саме ці частини можна буде замінити на шкіряні. Не варто забувати про посилення матеріалу. Для обшивки найкраще використовувати шкіру на тканинній основі. Викроєні шкіряні деталі наклейте на поролон, використовуючи клей-спрей в балончику. Ні в якому разі не намащуйте клеїть на поролон пензлем - ви можете зіпсувати деталь. Клей може потрапити у внутрішню структуру поролону.
3
Зшийте між собою наклеєні на поролон шкіряні деталі. Намагайтеся акуратно поєднувати мітки на краях деталей. Зшитий чохол виверніть на лицьову сторону і розправте.
4
Тепер вам залишилося тільки натягнути і закріпити чохол на рамі сидіння. Найскладніше натягнути матеріал на спинку. Справа в тому, що він має замкнуту форму. Вам доведеться виробляти роботу в обмежених умовах.
5
Щоб надіти чохол на сидіння, вам необхідно спочатку його розкласти на цьому місці, а потім притягти до рами. Для притягнення використовуйте пластикові хомути. Просмикніть їх крізь подушку в спеціальні отвори. На чохлі хомут повинен чіплятися за спицю, яка обшита тканиною і пришита до внутрішньої сторони. Краю чохла натягніть по контуру.
6
Обшивку потрібно закінчити просушкою і відпарюванням деталей. Чохли прогрійте струменем гарячого повітря, використовуючи для цієї мети звичайний фен. Шкіра буде підсихати і натягатися. Всі сидіння проутюжьте пором через ганчірку. Після таких процедур чохол буде абсолютно гладким.
7
Повністю зберіть сидіння і встановіть їх на автомобіль. На цьому етапі обшивку салону автомобіля можна вважати завершеною.