Як почати свій щоденник. Як можна прикрасити свій особистий щоденник.

Багато людей вважають, що щодня записувати будь-які дрібниці в щоденник - занадто нудно. Але уявіть собі, скільки задоволення, інтересу і радості викличе читання цих дрібниць через десяток років. Ви неначе повернетеся в давно минулі часи. Буде забавно прочитати про минулі переживаннях, сварках, конфліктах і зрозуміти, що виявляється, їм навіть і не варто було надавати значення. Отже, перед тим як почати вести щоденник , прочитайте наступні поради.
Інструкція
1
Підготовка. Для початку варто запастися папером і ручкою, але ви також можете знайти спеціальний ресурс в Інтернеті, де можна вести щоденник . Ввівши в будь-якому пошуковику слово « щоденник », ви отримаєте величезну кількість результатів. Як тільки ви знайдете прийнятний сайт, зареєструйтесь і напишіть про те, що вас сьогодні вразило, наприклад, кумедна історія чи сонячна погода. Виділіть певний час раз або два в тиждень, коли вам буде зручно робити записи в щоденник е.
2
Пишіть красиво. Мова йде не про стиль тексту, а про зовнішній вигляд вашого щоденник а. Купіть красиву зошит або виберіть колір сторінок - це створить особливий вид вашого щоденник а. Якщо ви хочете вести свій щоденник в Інтернеті, то виберіть особливу форму сторінок, красивий фон і шрифт. Зробіть так, щоб вам було приємно відкривати свій щоденник і вести в ньому записи.
3
Будьте чесними. Ваш щоденник - це єдине місце, в якому ви можете бути гранично чесними. Записуйте те, що вас злить, смішить або бентежить, все, що ви не можете висловити вголос. Особливо небезпечні сторінки ви можете просто видалити або спалити. Але не робіть цього відразу, адже через деякий час ви можете зрозуміти, що ніякої небезпеки немає. В Інтернеті можна просто заблокувати записи так, щоб ніхто інший не зміг їх відкрити.
Корисна порада
Ведення щоденника допоможе вам зберегти в пам'яті всі приємні моменти, дозволить заглянути в глибини своєї душі і, зрештою, ви знайдете кращого друга - себе.