Як оригінально привітати дитину.

Коли людина виростає, він погано пам'ятає своє дитинство: тільки ті моменти, які стали найбільш яскравими і запам'ятовуються. Тому так важливо вміти оригінально поздоровляти дитини, щоб малюк ніколи не забув ці щасливі хвилини.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб привітання дитини - це запрошення на свято аніматора. Перше, що вам слід зробити - це дізнатися, який найулюбленіший казковий персонаж у вашого малюка.
2
Якщо вам одного казкового персонажа недостатньо, і ви хочете влаштувати щось грандіозне, вам слід звернутися у фірму з організації свят. Розкажіть їм, що саме подобається вашій дитині, які він мультики або гри воліє. Вам запропонують вибрати один із сценаріїв заходу, в який при бажанні можна буде додати ще що-небудь від себе.
3
Свято на свіжому повітрі завжди цікавіше, ніж удома. В даний час існує безліч закладів для дітей, де влаштовують спеціалізовані свята. Ви можете влаштувати для дитини похід в подібне дитяче кафе разом з його друзями або ж зводити всіх в парк атракціонів з подальшим чаюванням.
4
У випадку якщо ви все ж таки віддаєте перевагу святкувати вдома, ви можете влаштувати костюмований вечір. Повідомте друзям вашої дитини, що на захід потрібно прийти в якомусь певному наряді (нескладний костюм, який можна легко зробити в домашніх умовах з підручних засобів). Тематичний вечір запам'ятається вашій дитині надовго.
5
Звичайно ж, найголовніше на святі - це подарунок. Якщо ви хочете здивувати свого малюка, вам доведеться ретельно подумати. Згадайте, чого так сильно бажає ваш малюк. Наприклад, якщо у дитини ніколи не було домашніх тварин, але разом з тим, він все ж дуже хоче вихованця, подумайте над тим, щоб придбати домашнього улюбленця.
Зверніть увагу
Якщо ви влаштовуєте тематичний свято, найкраще домовлятися нема з друзями дитини, а з їх батьками. Нехай мами і тата допоможуть своїм дітям зробити нескладний костюм.
Корисна порада
Якщо у вас є дача, найкраще, звичайно ж, відсвяткувати там. Ви можете одночасно влаштувати все на свіжому повітрі і запросити аніматора. Діти залишаться в захваті.