Як відкрити візу в ОАЕ.

Схід ... він постійно вабить до себе. А якщо вже довелося там побувати, то хочеться повернутися знову і знову, відкриваючи для себе екзотичні країни. Для поїздки в Об'єднані Арабські Емірати необхідно відкрити візу в цю країну. Процедура сама по собі не дуже складна, але ніколи немає гарантії, що отримання документа пройде без проблем.
Інструкція
1
Якщо ви їдете відпочивати, віза відкривається турфірмою або спонсором (юридичною компанією, приватною особою або готелем), які вправі подати заявку для оформлення. Якщо «спонсором» є готель, необхідно попередньо сплатити певну суму за проживання в готелі. Підтвердження броні без передоплати ніхто не вишле. А адже видача візи відбувається на базі цього документа.
2
Є ще один спосіб, який спрощує процедуру - летіти авіалініями «Емірейтс». Ця компанія займеться вашою проблемою після того, як ви надішлете копії всіх необхідних документів, зазначених на її сайті. Оформляється віза імміграційною службою ОАЕ.
3
Для відкриття візи необхідні: - Заява на отримання документа від кожного бажаючого, включаючи і дітей.- Кольорова, чітко відсканована копія першої сторінки закордонного паспорта. Нечітка копія може стати причиною відмови у видачі візи.- Одна чітко відсканована копія кольорової фотографії туриста розміром 4,5х5,5 див.- Достовірно заповнені анкетні дані. Недостовірні можуть спричинити за собою відмову. Також приготуйте копії всіх діючих або що закінчилися віз в інші країни, вони можуть стати в нагоді.
4
Віза не потрібна для дітей віком до 14 років, записаних в паспорт батьків. Фотографію дитини необхідно вклеїти в паспорт по досягненні ним 6 років. Якщо дитина, якій не виповнилося 18 років, має різні з батьками прізвища, додатково імміграційна служба має право запросити копію його свідоцтва про народження.
5
Для громадян Росії, місцем народження яких є арабські держави, імміграційна служба може запросити копію свідоцтва про народження.
6
Заявнику в посольстві ОАЕ видають копію візи для пред'явлення в аеропорту. Після прибуття в країну, до проходження паспортного контролю безпосередньо від приймаючої сторони турист отримує оригінал візи. Але враховуйте, що на кордоні можуть зажадати пред'явити запрошення або ваучер і зворотний квиток.
7
Імміграційна служба, згідно з правилами оформлення візи, має право, не пояснюючи причин, відмовити в наданні візи, повідомивши про це за 24 години до прибуття в ОАЕ. Основна причина відмов - «Black List», де перераховані особи, які вчинили на території ОАЕ будь-які правопорушення, а також розшукувані Інтерполом.
8
Для жінок, які не досягли тридцятирічного віку, які подорожують без супроводу батька або чоловіка, можлива відмова у видачі в'їзної візи. Не видаються візи дітям, які подорожують без супроводу батьків. Якщо дитина подорожує з матір'ю (особливо це відноситься до дівчаток у віці до 16 років), без супроводу батька, також можлива відмова у візі.
9
Максимальний термін перебування по туристичній візі в ОАЕ до 30 днів. «Коридор для в'їзду» становить 60 днів. Фактичний термін перебування в країні дорівнює кількості ночей, заброньованих в готелі. Віза є одноразовою і продовженню не підлягає. Якщо турист в країні був більше 14 днів, наступну туристичну візу відкрити можна після закінчення 30 днів після вильоту з країни.
Самостійно оформити візу в Об'єднані Арабські Емірати набагато складніше, ніж до Європи. Найдоступнішим і часто єдино можливим способом залишається покупка туру. Виняток передбачено при польоті в Дубай перевізником Emirates. В цьому випадку вирішити питання можна через візовий центр в Москве.В решти шанси все ж є, але дуже малі.
Вам знадобиться
  • 1. Закордонний паспорт, дійсний мінімум півроку з початку передбачуваної поїздки.
  • 2. Оригінал внутрішнього паспорта та копії всіх сторінок з відмітками.
  • 3. Заява на візу.
  • 4. Заповнена візова анкета.
  • 5. Авіаквиток в обидва кінці.
  • 6. Фото 4,3 на 5,5 см., Обличчя має займати не менше 80%, анфас.
  • 8. Підтвердження фінансової спроможності: довідка про річний заробіток не менше 400 тис. Р. або банківська історія за півроку, що демонструє регулярний дохід на рівні близько 34 тис. р. в місяць. Якщо на візу претендує студент, такий дохід повинен бути хоча б у одного з її батьків.
  • 9. Підтвердження проживання, якщо віза не транзитна.
  • 10. Готівкові рублі для сплати консульського собору і послуг візового центру.
Інструкція
1
Головна особливість оформлення візи в ОАЕ: консульство Еміратів в Москві цим питанням не займається. Виняток - власники дипломатичних паспортів. Вирішувати це питання має ваш спонсор через імміграційні служби безпосередньо в стране.Спонсором може бути партнер по бізнесу, друг або родич, який проживає в ОАЕ, авіакомпанія, рейсом якої ви летите, турфірма, де заброньовано вояж, або готель , де ви плануєте остановіться.Поетому при самостійній туристичній поїздці починати доведеться з пошуку готелю, який на це піде. Таких небагато. І, як правило, вони належать до найвищої цінової категорії: від декількох сотень доларів за ніч.
2
Перш ніж бронювати номер, зв'яжіться з обраним готелем по електронній пошті або телефону. Уточніть, чи займаються там візовою підтримкою, якщо так, докладніше дізнайтеся про умови. Найчастіше потрібно стовідсоткова передоплата проживання та візового збору. Далі доведеться відсканувати необхідні документи і вислати на електронну адресу отеля.Затем готель повинен вислати вам електронну копію візи, яку потрібно буде пред'явити на прикордонному контролі після прибуття в країну.
3
Якщо ви летите в Дубай авіакомпанією Emirates, роль спонсора бере на себе вона. Але при цьому ви повинні придбати квиток у два кінці, а при транзитній поїздці - влетіти і вилетіти в ОАЕ тільки літаком Emirates (по шляху і туди, і назад) .У цьому випадку бронюєте квитки, збираєте необхідні документи і з ними йдете в візовий центр. Повний перелік документів по кожному типу візи та актуальні розміри консульських зборів ви можете знайти на його офіційному сайте.Консульскій збір сплачується готівкою в касу візового центру при подачі документів на візу .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4sQoRKOTdxw
Зверніть увагу
Обмежень і особливих умов за статтю та віком (щодо молодих дівчат) візові правила ОАЕ що нині не содержат.Еслі всі формальності по вашій візі взяв на себе готель, будьте готові до того, що в там або імміграційному відомстві можуть не встигнути все зробити до потрібного терміну, навіть якщо ви все надішлете завчасно. На цей випадок докладно вивчіть умови анулювання броні, продумайте альтернативні варіанти відпочинку (швидше за все, вже не в ОАЕ) або рішення візового вопроса.Возможни і неприємні ситуації, коли про те, що віза своєчасно не оформлена, ви дізнаєтеся вже після прибуття.