Як відкрити візу в Англію.

Віза - це документ, який є однією з підстав на в'їзд іноземця на територію тієї чи іншої країни. У багатьох країнах імміграційний контроль має право при підозрі, що мета поїздки не відповідає раніше задекларованої, заборонити власникові дійсної візи в'їзд в країну. Тому при оформленні документа необхідно враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити - вибрати тип візи, оскільки від цього залежить кількість подаваних документів. На сайті Візового управління Сполученого королівства заповніть анкету, відправте її їм і роздрукуйте примірник собі, виберіть дату і час візиту, заплатите консульський збір.
2
В Візовому центрі Великобританії буде знято цифрове фото та відскановані відбитки пальців. Ці процедури проводяться без додаткової плати. Вони обов'язкові для всіх дорослих, а також дітей віком від 5 і більше років. Біометричні дані візовий центр приймає лише за попереднім записом, яка проводиться виключно за наявності пакета усіх необхідних документів.
3
Для оформлення візи необхідно надати наступні документи: - закордонний паспорт, термін дії якого на дату відкриття візи 6 місяців і більше; - 1 кольорова фотографія розміром 3,5 на 4,5 сантиметра, зроблена на білому фоні без овалів і куточків; - копії сторінок паспорта з наявними відмітками; - заповнена анкета; - довідка з роботи на фірмовому бланку, завірена печаткою, де вказана місячна заробітна плата (мінімум 40 000 рублів), або гарантійний лист організації або особи, яка оплачує тур; - для школярів та студентів - довідка з навчального закладу; - виписка з банківського рахунку; - при наявності власності (земельна ділянка, гараж, дача, машина, квартира), які оформлені на вас, бажано надати техпаспорт машини і ксерокопії свідоцтв на власність; - якщо укладено шлюб , необхідно пред'явити копію шлюбного свідоцтва; - якщо є неповнолітні діти, надайте копію свідоцтва про їх народження; - Якщо мета поїздки - туризм, необхідна бронь з готелю; - заповнена на кур'єра довіреність; - Колишній закордонний паспорт.
4
Для дітей, які не досягли 18 років: - довіреність від батька на вивезення, перекладена англійською мовою; - копія свідоцтва про народження.
5
Для студентських віз, які видаються для навчання у Великобританії, крім перерахованих документів додатково потрібно: - оригінал запрошення з навчального закладу, де з подробицями описано кількість навчальних годин за тиждень і програма курсу; - підтвердження оплати навчання; - анкета для заповнення студентської візи.
6
Всі зібрані документи для оформлення візи переведіть на англійську мову. Завіряти переклад не потрібно.