Як знайти код телефону.

Кожен стільниковий телефон володіє унікальним номером для ідентифікації, який присвоюється йому шляхом установки програмного забезпечення. Дізнатися imei можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, паспорт виробу.
Інструкція
1
Найбільш простим способом, який дозволяє визначити ідентифікаційний код телефону, є знайомство з паспортом виробу. Зазвичай IMEI пишеться на товарному чеку, також його можна знайти в технічних документах, які поставляються в комплекті з мобільним пристроєм. Як дізнатися код телефону в тій ситуації, якщо на нього немає ні товарного чека, ні документів?
2
Без чека і документів, ідентифікаційний номер телефону можна дізнатися, розібравши пристрій. Витягнувши акумулятор, зверніть увагу на наклейку, яка розташована на панелі стільникового телефону під ним. Зазвичай ідентифікаційний код позначається абревіатурою IMEI - число, яке стоятиме навпроти цього позначення і є унікальний код телефону. Нерідко трапляється так, що наклейка на корпусі може бути відсутнім або ж необхідна інформація шифрується штрих код ом. В такому випадку IMEI можна дізнатися наступним чином.
3
Наберіть зі стільникового телефону наступну комбінацію цифр: * # 06 #. Після цього непотрібно натискати клавішу виклику - ідентифікаційний код пристрої автоматично відображається на екрані відразу після введення решітки. Можливо, що для відображення телефонного код а вам доведеться почекати 3-5 секунд (деякі пристрої обробляють запит повільніше), але сенс від цього не міняється - це сполучення клавіш викликає IMEI на абсолютно кожної моделі мобільника.
Володіючи номером стаціонарного телефону, зареєстрованим в столиці, ви завжди зможете знайти його фізичне місце розташування. Для цього вам, крім номера, достатньо володіти доступом в інтернет.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
На даний момент в столиці Росії проживає трохи більше дванадцяти мільйонів чоловік, і більшість з них користується сучасними засобами телефонного зв'язку, причому як мобільними, так і стаціонарними. Номери мобільних телефонів, як правило, не мають постійної прив'язки, але при бажанні ви можете роздобути адресу людини, на якого оформлена SIM-карта з даним номером. Для цього необхідно знати, який саме оператор стільникового зв'язку обслуговує даний номер. Подібну довідку вам можуть надати, якщо звернетеся в довідкову службу по телефону 09. Отримавши цікаву для вас інформацію, ви можете вирушати в найближчий центр обслуговування даного оператора, де потрібно буде викласти своє прохання і пояснити, чому вам важливо знайти людину, яка зареєстрував на своє ім'я цей номер.
2
Якщо ж номер належить юридичній особі, а саме - який-небудь конторі, то ваші шанси значно збільшуються. Ви можете скористатися даними довідників, в яких зазначаються всі існуючі на даний момент організації Москви. Подібні бази даних існують і на просторах інтернету, наприклад, Btk-online.ru і Mbtg.ru - одні з найактуальніших порталів на дану тематику.
3
Довідники ділової Москви не допомогли вам? Тоді цілком можливо, що номер, що знаходиться в ваших руках, належить пересічному жителю столиці. Відшукати його можна за допомогою нелегальних баз даних, які можна легко знайти за допомогою пошукових систем. Але треба враховувати те, що ймовірність істинності інформації, що міститься в подібних довідниках, досить мала. Є й інший спосіб, але він вимагає вашої особистої присутності в столиці. Вам потрібно буде звернутися в довідкове бюро міста (ЦАСБ), яке розташоване в будинку номер десять по вулиці Краснопролетарской. Вам доведеться заповнити заявку, в якій потрібно буде вказати причину розшуку даного номера. Дана процедура здійснюється безоплатно, але зазвичай це займає досить багато часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUk4abP5_CI