Як визначити витрату бензину. очищення дизпалива.

Витрата палива, зазначений в технічних документах на автомобіль, часто не збігається з реальними цифрами. Це відбувається з багатьох причин, в тому числі залежить від характеру їзди конкретного водія, типу місцевості, погодних умов і ін. Тому краще визначити витрата бензину самому, щоб планувати свої витрати.
Інструкція
1
Випробування на заводах, що випускають автомобілі, проходять в різних умовах. Тестировщики враховують матеріал поверхні дороги, тип місцевості, рівень завантаженості машини, температурний режим і т.д. Проте все ж ці експерименти проводяться в ідеальних умовах на відміну від реального життя. Крім того, має величезне значення якість палива.
2
Щоб самому визначити витрата бензину потрібно обчислити об'єм палива, який потрібно вашому автомобілю для проходження 100 км шляху. Для цього досить виконати кілька нескладних дій.
3
Їдьте на заправну станцію, якість палива на якій здається вам цілком прийнятним. Залийте повний бак бензину, а також попросіть працівника станції наповнити каністру на 15-20 літрів. На каністрі повинна бути нанесена шкала ємності, бажано через кожні 100-200 мл, щоб ваші розрахунки були більш точними.
4
Відзначте кілометраж пробігу вашої машини і катайтеся по тій місцевості, де ви найчастіше знаходитеся, наприклад, по місту. Ідеально буде, якщо ви проїдете 100 км. Зупиніться і влийте в бак бензин з каністри по саму горловину. Потім по нанесеним розподілам визначте, скільки палива вам знадобилося для цього.
5
Розділіть число, що вийшло літрів на кількість пройдених кілометрів, і ви знайдете витрата бензину вашого автомобіля. Є інший народний спосіб. Він менш точний, зате більш зручний.
6
Спостерігайте за показаннями приладу стеження за рівнем палива. Як тільки замигает червона лампочка, заїжджайте на заправку. Ви повинні бути неподалік від неї, інакше ризикуєте стихнути посеред дороги. Заправте повний бак, запишіть рівень пробігу і їдьте по своїх справах.
7
Як тільки знову замигает червона лампочка, відзначте новий пробіг. Відніміть з цієї величини раніше зазначене значення. Розділіть обсяг бака вашої машини на пройдену відстань. Метод дає лише приблизну оцінку, оскільки під час появи червоного сигналу закінчення палива в баку, як правило, залишається деяка кількість. Втім, його ємності в сучасних машинах вистачає надовго, а значить, пророблений шлях буде досить великим. Отже, похибка буде досить мала.
8
Більшість міських людей любить виїжджати за місто, особливо у вихідні та свята. Тому розрахувати витрати автомобільного палива можна для двох випадків: умов міських доріг, що включають нескінченні гальмування на світлофорах, а також поїздок по бездоріжжю і траві.
В ході своєї діяльності підприємства використовують різні транспортні засоби, тому стикаються з необхідністю проведення витрат на бензин в податковому та бухгалтерському обліку. Способи відображення операцій з паливно-мастильних матеріалів залежать від того, яким саме чином купувався бензин.
Інструкція
1
Обчисліть необхідну кількість коштів на придбання бензину протягом місяця. Дана величина залежить від типу транспортного засобу і планованої завантаженості. Видайте наказ по підприємству, в якому будуть вказані суми, передані певним працівникам під звіт, періодичність виплат і рядки здачі авансової звітності.
2
Складіть видатковий касовий ордер за формою № КО-2 при видачі готівкових коштів підзвіт на придбання бензину. Відобразіть в бухгалтерському обліку дану операцію відкриттям кредиту по рахунку 50 «Каса» і дебету за рахунком 71 «Розрахунки з підзвітними особами».
3
Прийміть у співробітника у встановлені терміни авансовий звіт по формі АТ-1. До нього мають бути додані чеки та рахунки-фактури, що підтверджують витрата на бензин. Згідно п.1 ст.172 Податкового кодексу РФ, якщо факт витрати підтверджений рахунком-фактурою, то до відрахування приймається ПДВ, який відображає на рахунку 19 «ПДВ». В іншому випадку, згідно п.6 ПБО 5/01 бензин необхідно оприбуткувати за ціною, яка вказана в касовому чеку з урахуванням ПДВ. В результаті відбивається витрата по кредиту рахунку 71 і дебетом рахунка 10.3 «Паливо».
4
Підтвердіть факт витрачення бензину на підставі подорожніх листів, які нумеруються і завіряються печаткою підприємства. Для відображення руху даних документів у бухгалтерському обліку формується Журнал обліку подорожніх листів за формою №8, яка затверджена Постановою Держкомстату РФ №78 від 28.11.1997 року.
5
Розрахуйте кількість бензину, яке необхідно списати відповідно до даних шляхових листів. Спишіть витрачене паливо відкриттям кредиту по рахунку 10.3 і дебету за рахунком, який відповідає меті витрат на бензин. Так може бути використаний рахунок 20 «Основне виробництво», рахунок 26 «Загальногосподарські витрати» або рахунок 40 «Випуск продукції».