Як відремонтувати ручку валізи. пристрій висувною ручки валізи.

Валізи пройшли еволюцію від заплічній торби до надійних металевих кейсів з кодовими замками. Найпопулярнішими на сьогодні є пластикові валізи на колесах з телескопічною ручкою. Ручка валізи - це, мабуть, найбільш вразлива деталь дорожнього атрибута.
Вам знадобиться
  • - скотч або ізолента;
  • - жорстка шина, накладка;
  • - різьбове з'єднання болт-гайка;
  • - електродриль зі свердлом.
Інструкція
1
Подбайте про своє багажі, вирушаючи в далеку поїздку. Щоб не залишитися наодинці з валізою без ручки, який «нести важко, а викинути шкода", не спокушайтеся дешевиною пропонованих моделей. Навіть якщо вам не по кишені брендові валізи фірми louis Vuitton (Луї Віттон) або Samsonite (Самсонайт), купите пристойний міцний валізу-візок за оптимальною ціною.
2
Виберіть сучасний пластиковий чемодан на колесах з кількома ручками, одна з яких телескопічна. Для більшого терміну служби чемодан повинен мати обтічну форму. Тому ручки валізи не повинні виступати за його межі. Телескопічні ручки розташовуються в спеціальній ніші. Вони повинні вільно висуватися і легким рухом руки повертатися в свою нішу.
3
Добре, якщо у вибраній вами моделі валізи будуть не дві, а три ручки. Остання ручка, розташована на дні валізи-візки, виконує функції ніжок. В цьому випадку ремонт ручки валізи можна відкласти до закінчення поїздки, так як замість однієї поламаною ручки можна скористатися іншими без значного незручності.
4
Проведіть ремонт ручки валізи своїми силами, якщо поломка трапилася в дорозі. При тріснутою навпіл ручці прикладіть до неї якусь жорстку шину і обмотайте її скотчем або ізоляційною стрічкою. Роль шини може виконати масивна авторучка, фломастери, олівці або навіть зубна щітка. В відсутність скотча туго перебінтуйте ручку валізи-візки підручними засобами - великим носовою хусткою, шаликом і пр. Увімкніть свою фантазію, не нести ж вам чемодан без ручки пахвою.
5
Ремонт ручки валізи найчастіше потрібно при поломці механізму висування телескопічної ручки. При такій несправності краще зверніться в спеціалізовану майстерню. На міцність ручки впливає площа, але не форма поперечного перерізу. Овальне, прямокутне або круглий перетин висувною ручки вашої валізи - значення не має.
6
Якщо вартість ремонту висувного механізму вашого дорогого чемодана порівнянна з ціною нового, відмовтеся від ремонту і купите інший чемодан на колесах. Як варіант - можете придбати дешевий китайський чемодан, зняти з нього цей механізм і самостійно змонтувати на ваш дорогий чемодан.
7
Зверніться в ремонтну майстерню, якщо бічна ручка валізи вирвана «з м'ясом». Або спробуйте відремонтувати її своїми руками. Для цього вам доведеться нагромаджувати жорсткі накладки, свердлити отвори і використовувати різьбове з'єднання болт-гайка. Нехай валізи служать вам довго і після кожної поїздки повертаються цілими!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E9OswzAs7mk
Зверніть увагу
Щоб уникнути поломки не піднімайте чемодан за телескопічну ручку, користуйтеся для цього боковий.
Корисна порада
Купіть в дорогу спеціальні ремені з ручкою, що сприймають навантаження заповненого валізи. Вони призначені як раз для захисту ручки валізи від поломки при перевищенні ваги.